10 kaklaraiščių, kuriuos reikia turėti

10 kaklaraiščių, kuriuos reikia turėti

Kaip išsirinkti stilingai ir gražiai atrodantį kaklaraištį, kuris puikiai derės prie jūsų vilkimo kostiumo ar švarko? Kokios spalvos ir raštai yra universaliausi ir lengviausiai priderinami prie marškinių ir kostiumo?

Gauti atsakymus į šiuos klausimus tampa dar sudėtingiau, kuomet parduotuvių lentynos yra prikrautos baisiai atrodančių kaklaraiščių. Be abejo, kai pasirinkimas ne koks, tuomet ir surasti gerai atrodantį kaklaraištį yra pakankamai sunku.

Renkantis kaklaraištį reikėtų atkreipti dėmesį į keletą dalykų:

  • Kaklaraiščio medžiaga. Universaliausia ir dažniausiai naudojama medžiaga yra šilkas. Jei jis nebus per daug blizgus, tuomet tokį kaklaraištį galima ryšėti su įvairiais kostiumais – pasiūtais iš vilnos, medvilnės ar lino. Toks kaklaraištis taip pat puikiai tiks ir prie švarko.
  • Sezoninės medžiagos kaklaraiščiai. Šiltuoju metų laiku galima surasti kaklaraiščių pasiūtų iš lino ar medvilnės, kurie puikiai derės prie kostiumų pasiūtų būtent iš tokių medžiagų. O rudenį ir žiemą prie turimo storesnio kostiumo puikiai derės iš vilnos pagaminti kaklaraiščiai.
  • Kaklaraiščio priežiūra. Niekada nepalikite kaklaraiščio su neišrištu mazgu – visada jį išriškite. Tuomet kaklaraištį permeskite per pakabą, kad jis per naktį „pailsėtų“, o vėliau susukite į nedidelį rulonėlį ir padėkite į stalčių ar ant lentynos.
  • Kaklaraiščio mazgas. Skirtingų pločio, storio ir medžiagos kaklaraiščiai reikalauja ir skirtingo mazgo, todėl nepatingėkite ir išmokite gražiai užsirišti kaklaraištį.

Visgi, jų surasti tikrai galima, tačiau šią paiešką atlikti bus dar paprasčiau ir lengviau, jeigu žinosite, ko reikėtų ieškoti.

Mėlynas kaklaraištis su taškeliais

Ko gero, populiariausias ir dažniausiai parduotuvėse matomas kaklaraištis yra mėlynas su taškeliais. Tai visiškai suprantama, kadangi šis kaklaraištis ir gražiai atrodo, ir lengvai derinamas prie kostiumo bei marškinių.

Kadangi surasti tokį kaklaraištį tikrai nebus labai sudėtinga, tai jis, ko gero, turėtų pats pirmasis atsirasi jūsų drabužių spintoje.

Mėlynas kaklaraištis su taškeliais

Mėlynas kaklaraištis su dryžiais

Šis kaklaraištis puikiai derės darbinėje aplinkoje, kadangi dryžiai yra ypač formaliai atrodantis kaklaraiščio raštas. Įsigykite tokį kaklaraištį, kurio pagrindinė spalva būtų tamsiai mėlyna, nes jį bus pakankamai lengva derinti prie kostiumo – jis puikiai tiks tiek prie mėlyno, tiek prie pilko.

Mėlynas kaklaraištis su dryžiais

Mėlynas nertas kaklaraištis

Šis kaklaraištis yra vienas pačių universaliausių, kadangi jis tiks ne tik prie kostiumo, tačiau ir prie švarko, striukės ar net džinsinio švarko. Jis puikiai atrodys tiek ryšimas su šviesiai pilku kostiumu, tiek su mėlynu džinsiniu švarku.

Mėlynas nertas kaklaraištis

Tamsiai raudonas kaklaraištis su taškeliais

Kita puiki spalva, kuri taip pat atrodo puikia ir yra lengvai derinama yra tamsiai raudona. Pasirinkite šios spalvos kaklaraištį su taškeliais, kadangi tuomet jį derinti galėsite prie bet kokius raštus turinčių marškinių ar kostiumo. Šis kaklaraištis ypač puikiai atrodys ryšimas prie tamsiai mėlyno kostiumo.

Tamsiai raudonas kaklaraištis su taškeliais

Raudonas kaklaraištis su dryžiais

Šis kaklaraištis, kaip ir mėlynas kaklaraištis su dryžiais, bus puikus pasirinkimas formalioje darbinėje aplinkoje. Ryškesnė raudona spalva suteiks daugiau akcento, nei mėlynoji šio kaklaraiščio versija, bei tuo pačiu leis lengviau jį derinti, kadangi šis kaklaraištis tiks tiek prie pilko, tiek prie mėlyno kostiumo.

Raudonas kaklaraištis su dryžiais

Raudonas kaklaraištis su taškeliais

Nesvarbu, kokios spalvos kostiumą vilkėtumėte, ryškus raudonas su taškeliais kaklaraištis garantuotai atkreips aplinkinių dėmesį. O tai tikrai nėra blogai, tačiau reikia nepamiršti, kad net ir gražus ir stilingas kaklaraištis atrodys apgailėtinai, jeigu jam nesurišite gražaus mazgo. Taigi, nepatingėkite ir perskaitykite straipsnį apie tai, kaip reikia gražiai užsirišti kaklaraištį.

Raudonas kaklaraištis su taškeliais

Oranžinis kaklaraištis su taškeliais

Kas gali būti dar ryškiau, nei raudonas kaklaraištis? Žinoma, oranžinis. Tai puikus kaklaraištis vasarai, kuomet norisi daugiau ryškių spalvų, kuris puikiai dera prie ryškaus mėlyno kostiumo. Šį ryškų oranžinės spalvos su taškeliais kaklaraištį pabandykite įsigyti pasiūtą iš medvilnės ar lino – toks variantas puikiai tiks vasarą ir prie lininio ar medvilninio kostiumo.

Oranžinis kaklaraištis su taškeliais

Tamsiai rudas kaklaraištis su taškeliais

Tamsesnių spalvų kaklaraiščių irgi nereikėtų nurašyti – jie puikiai tiks rudens ir žiemos metu, kuomet ir apranga yra vilkima tamsesnių atspalvių. Pavyzdžiui, šis tamsiai rudas kaklaraištis su taškeliais, kuris gražiai derės prie tamsiai mėlyno kostiumo bei tiks labiau konservatyvioje verslo aplinkoje, kuomet ryškus kaklaraištis gali būti per daug liberalus sprendimas.

Tamsiai rudas kaklaraištis su taškeliais

Rudas kaklaraištis su taškeliais

Tamsiai rudo kaklaraiščio pusbrolis – rudas kaklaraištis. Šiek tiek šviesesnis ir ryškesnis jo variantas ypač gražiai atrodo su pilku kostiumu. Prie viso to dar pridėkite tamsiai rudus batus ir turėsite puikiai atrodantį aprangos derinį.

Rudas kaklaraištis su taškeliais

Žalias kaklaraištis su taškeliais

Na, ir paskutinis, tačiau tikrai ne prasčiausias pasirinkimas, yra žalias kaklaraištis. Taip, galbūt iš pirmo žvilgsnio žalia ir neatrodo ta spalva, kurią būtų galime nesudėtingai derinti, tačiau šios spalvos kaklaraištis tikrai puikiai atrodo tiek su tamsesnės pilkos ar mėlynos spalvos kostiumu.

Žalias kaklaraištis su taškeliais

Reziumė

Taigi, 10 kaklaraiščių, kuriuos rekomenduotina turėti savo drabužių spintoje. Žinoma, tai tikrai nereiškia, kad nieko kitko pirkti negalima, kol neturėsite visų šių dešimties kaklaraiščių. Šis sąrašas yra daugiau patariamojo pobūdžio ir padės jums priimti sprendimą tuomet, jei pritrūksite savo idėjų.

Kadangi kaklaraiščių tikrai yra labai įvairių, tai būtų įdomu sužinoti ir jūsų nuomonę – kokie yra jūsų mėgstamiausi? Būtinai pasidalinkite savo nuomone ir pastebėjimais komentaruose!