Kada marškinius susikišti, o kada ne

Vyras vilki sukištus juostuotus kostiuminius marškinius

Susikišti marškinius, ar ne – štai, kur klausimas. Kas stilingiau – ar ištraukti, kasdieniškai atrodantys, ar tvarkingai sukišti į kelnes marškiniai? Deja, tačiau neretai atsakymas į šį klausimą yra neteisingas. Ir vien tik dėl to, kad prieš atsakant nebuvo pagalvota apie visas dedamąsias.

Kada marškinius vilkėti sukištus

Ko gero, pati svarbiausia dedamoji – pačių vyriškų marškinių tipas. Jeigu tai yra kostiuminiai marškiniai, tuomet jie taip pat turėtų visuomet būti vilkimi sukišti, nepriklausomai nuo to ar mūvimos klasikinės kostiuminės kelnės ar džinsai.

Marškinių ilgis taip pat nurodo, kaip juos reikėtų dėvėti – jeigu marškiniai pilnai dengia užpakalį, o priekyje pasibaigia ten, kur ir kelnių užtrauktukas, tai yra akivaizdus ženklas, kad juos reikia vilkėti sukištus į kelnes.

Dar vienas vyriškų marškinių elementas, parodantis, jog juos reikėtų vilkėti sukištus, yra ženkliai ilgesnė nei priekis nugara. Kostiuminiai marškiniai beveik visuomet turi šią savybę, kurios dėka jie sunkiau išsitraukia iš kelnių aktyviai judant.

Būtent šios marškinių savybės, o ne pasirinktas aprangos stilius, nurodo, kaip juos reikėtų vilkėti – sukištus ar ne.

Ištraukti vyriški kostiuminiai marškiniai

Kada marškinius vilkėti ištrauktus

Čia taip pat svarbiausia dedamoji – pasirinktų marškinių tipas. Beveik visi laisvalaikio marškiniai gali būti vilkimi ištraukti, jeigu tik jie nėra per ilgi. Kaip atskirti laisvalaikio marškinius nuo kostiuminių? Labai paprastai – tai visi marškiniai, kurie būtų per daug kasdieniai vilkėti po klasikiniu švarku.

Visgi, reikia nepamiršti, kad ir laisvalaikio marškiniai ne visada yra pakankamai trumpi, kad juos būtų galima vilkėti ištrauktus. Idealus jų ilgis – priekyje iki kelnių užtrauktuko vidurio, o nugaroje – nepilnai dengiantys džinsų ar kelnių kišenes.

Marškiniai, kuriuos galima vilkėti nesukištus į kelnes, taip pat labai dažnai būna vienodo ilgio tiek priekyje, tiek nugaroje. Šių dviejų dalių sandūroje neretai galima rasti papildomą, skirtingo rašto ar spalvos juostelę, parodančią, jog marškinius galima vilkėti ištrauktus.

O kaip jūs vilkite savo marškinius – ištrauktus ar sukištus? O gal turite marškinius ir nežinote, kaip juos reikėtų dėvėti? Bet kuriuo atveju, nepamirškite pasidalinti savo pastebėjimais komentarų skiltyje.