Vyrų stiliaus konsultacijos

Vyro stilius svetainėje ne tik rasite įvairius straipsnius vyrų stiliaus tematika, tačiau ir galite užsisakyti vyrų stiliaus konsultanto Algirdo Gricius paslaugas:

  • Jaunikio stiliaus parinkimas ir suderinimas.
  • Vyrų stiliaus ir aprangos konsultacijos vestuvių ar kitų renginių proga.
  • Seminarai ir paskaitos įvairiomis vyrų stiliaus temomis.
  • Patarimai, kaip derinti drabužius tarpusavyje.
  • Pagalba perkant naujus drabužius ar batus.
  • Drabužių spintos revizija.
  • Asmeninės vyrų stiliaus konsultacijos.
  • Kiti patarimai vyrų stiliaus ir aprangos klausimais.

Susidomėjote?

Tuomet užpildykite šią formą,
parašykite laišką į algirdas@vyrostilius.lt
arba paskambinkite telefonu +37068407257.
[recaptcha]

Ką apie Algirdo Griciaus stiliaus paslaugas sako klientai

Algirdas meistriškai dėlioja derinius ne tik vyriškose drabužinėse, bet ir pasidalija su visuomene savo atradimais ir žiniomis. Labai tikiu, kad dažniausiai daromas klaidas su Algirdo pagalba ir pasiūlymais pakeis sektini pavyzdžiai gatvėse, TV eteryje ar valstybės institucijų koridoriuose bei posėdžių salėse.
-Eglė, LRT laidos „Labas Rytas, Lietuva“ vedėja

Jei norite tikrai gero ir tuo pačiu žemiško patarimo, kreipkitės drąsiai į Algirdą. Mano patirtis byloja, kad itin gerų, stilingų drabužių Lietuvoje yra, tik juos reikia suderinti ir atrasti. Algirdas tai padeda atlikti puikiai.
– Gytis, komunikacijos vadovas

Esam labai dėkingi Algirdui už profesionalumą, neapsakomai didelę pagalbą nuo pradžios iki pat šventės dienos, kuriant jaunikio įvaizdį! Tai žmogus,kuris puikiai išmano ką daro ir kuriuo galima visapusiškai pasikliauti! Tik geriausios rekomendacijos!
– Dovilė

Šiais laikais, kai didžioji dalis parduotuvių pasiūlos yra orientuota tik į merginas, vaikinams be galo sunku surasti kompetetingą profesionalą, kuris galėtų duoti patarimų ne tik laisvalaikio, bet ir oficialios aprangos klausimais. Algirdas galės padėti surandant geriausią aprangos derinį, parduotuvę bei nepasiklysti dydžių įvairovėje.
– Povilas

Algirdas ne tik puikiai parinko kostiumą, bet ir davė praktinių patarimų puošiantis. Stipriai rekomenduoju nemėgstantiems rinktis kostiumų ar manantiems, kad kostiumas – nepatogu. Smagi patirtis ir įdomus pokalbis iš serijos „tai įdomu“.
– Mykolas, vadovas

Mano vyras mūsų vestuvių dieną atrodė tobulai, nes jo įvaizdį sukurti padėjo Algirdas! Tai žmogus, kuriam jaučiu didelį dėkingumą už atsidavimą ir nuoširdų darbą ruošiantis svarbiausiai gyvenime dienai. Didžiausios rekomendacijos!
– Dovilė, nuotaka

Labai naudingi patarimai, padėjo geriau suprasti drabužių derinimo principus, pasirinkti tinkamus drabužius. Susitikome ne vieną kartą, mielai kreipiuosi patarimo tiek dėl ‘black tie’, ‘smart casual’, tiek dėl laisvalaikio ar kitų stilių. Labai rekomenduoju.
– Egidijus, dėstytojas