Tapkite Vyro Stilius rėmėju

Tapkite vyro stilius rėmėju

Vyro stilius – tai, kas prasidėjo nuo nedidelio tinklaraščio, per keletą metų išaugo į nemažą internetinį žurnalą, kuriame galite surasti daug įvairios naudingos informacijos apie vyrų stilių. Jūsų atsiliepimai, pagyros ir pastebėjimai man padeda šią svetainę tobulinti ir pateikti ją taip, kad jūs joje galėtumėte lengvai ir greitai surasti atsakymus į įvairius vyrų stiliaus ir mados klausimus.

Vyro stilius tikslas – šviesti ir edukuoti Lietuvos vyrus stiliaus, mados, etiketo ir kitoms vyrams aktualiomis temomis, pateikiant kokybišką ir aktualią informaciją www.vyrostilius.lt internetiniame žurnale ir Vyro stilius Facebook paskyroje. Visi ši informacija yra visiškai nemokama ir tokia bus visada. Dar daugiau, Vyro stilius svetainėje taip pat nerasite jokios įkyrios reklamos, kuri jums trukdytų. Kodėl? Nes noriu turinį pateikti stilingai ir kokybiškai ir nenoriu, kad įvairios reklamos blaškytų jūsų dėmesį.

Labai tikiuosi, kad tiek svetainėje, tiek Facebook paskyroje randate naudingos informacijos, kurią galite panaudoti tiek kasdienėje, tiek darbinėje ar šventinėje aplinkoje. Tuo pačiu noriu padėkoti ir jums, skaitytojams, kadangi be jūsų nebūtų ir šio projekto, nes jūs esate varomoji jėga, kuri mane motyvuoja ir skatina rinkti informaciją ir ją pateikti jums. Ačiū, kad esate, skaitote, domitės, klausiate, giriate ar kritikuojate!

O, jeigu ir jūs esate man dėkingi už mano veiklą ir žinias, tuomet kviečiu prisijungi šiuo metu nors ir negausaus, tačiau, tikiuosi, ateityje tik didėsiančio Vyro stilius rėmėjų būrio.

– Vyro stilius įkūrėjas ir autorius Algirdas Gricius

Paremkite Vyro stilius Patreon