Stilingų vyrų Instagram paskyros

Stilingų vyrų Instagram paskyros

Išmaniems telefonams skirta Instagram aplikacija yra ne tik geras būdas dalintis nuotraukomis su kitais, tačiau ir puiki galimybė sekti stilingų vyrų paskyras, kuriose jie įkelia nuotraukas su puikiai atrodančiais aprangos deriniais.

Žinoma, norint pradėti sekti šias Instagram paskyras būtų ne pro šalį jas ir žinoti. Todėl šios savaitės straipsnis būtent apie tai – 7 stilingi vyrai iš skirtingų pasaulio vietų ir jų Instagram paskyros, kuriose apstu puikiai atrodančių aprangos derinių.

@sartoriomerta – Khaled Nasr – Egiptas

Iš Egipto kilęs Khaled Nasr šiuo metu gyvena JAV, Los Angeles mieste. Kadangi mėgstamiausias jo drabužis yra švarkas, tai Instagram paskyroje beveik visi aprangos deriniai yra tokie, kurių viena iš sudedamųjų dalių būtent jis ir yra.

Įvairių spalvų ir raštų švarkai, dėvimi Khaled Nasr, visuomet atrodo gražiai ir stilingai, tad, jeigu pritrūks idėjų, kaip priderinti savo naujai įsigytą švarką, pabandykite užsukti į šią Instagram paskyrą.

Būdamas atletiško kūno sudėjimo Khaled visuomet pasirenka drabužius, kurie dera prie jo figūros ir niekuomet nebūna nei per maži, nei per dideli.

Khaled Nasr Instagram

@bilalgucluu – Bilal Güçlü – Turkija

Bilal iš Turkijos yra puikus pavyzdys, kaip gali rengtis atletišką kūno sudėjimą turintys vyras. Jis nevengia siauresnių drabužių, kurie puikiai tinka jo figūrai ir padeda išryškinti visus jos privalumus. Tiesa, ribos, kuomet drabužiai jau yra per siauri Bilal tikrai neperžengia.

Bilal aprangos spalvų gama taip pat yra labai plati: ryškios spalvos, pasteliniai atspalviai ir klasikinė tamsiai mėlyna spalva užtikrina, kad kiekvienas jo aprangos derinys bus stilingas ir įdomus.

Nuotraukų, kuriose Bilal vilkėtų kostiumą vargu ar rasite – jam kur kas labiau patinka siauros medvilninės kelnės, švarkai ir įsispiriami batai. Instagram paskyroje esantys aprangos deriniai puikiai tiks neformaliai aplinkai – pasivaikščiojimams mieste, vakarėliams ar pasimatymams.

Bilal Guclu Instagram

@fabioattanasio – Fabio Attanasio – Italija

Platūs atvartai, laisvo kirpimo švarkai, trumpos kelnės su užlenkimais ir klostėmis bei puikiai suderintos kostiumų, marškinių ir kaklaraiščių spalvos – tikra itališka elegancija. Būtent toks ir yra Fabio Attanasio stilius.

Nors aprangos deriniuose Fabio dažniausiai naudoja pakankamai neutralias spalvas, tačiau jie visuomet atrodo nepriekaištingai. Dažniausiai jį pamatysite vilkintį kostiumus ar švarkus, kurie yra siuvami geriausių Italijos meistrų.

Tiems, kas mėgstate Itališką stilių, Fabio tikrai bus puikus įkvėpimo šaltinis, kadangi šioje paskyroje tikrai surasite jums patinkančių aprangos derinių, galėsite panaudoti tiek darbe, tiek ir už jo.

Fabio Attanasio Instagram

@alberto_bennett – Alberto Bennet – Ispanija

Ispano Alberto Bennet Instagram paskyros tikrai negalima pavadinti nuobodžia. Priešingai – jo aprangos deriniai, ko gero, yra patys spalvingiausi ir kasdieniškiausi iš visų šiame sąraše esančių.

Švarkai, marškiniai ar kelnės, kurias vilki Alberto, dažniausiai būna šiek tiek įdomesni nei vidutiniai, kuriuos galima įsigyti daugumoje parduotuvių, todėl visos šios nedidelės stilingos detalės padeda jam sukurti jaunatviškus, spalvingus ir puikiai atrodančius aprangos derinius.

Ši Instagram paskyra puikiai tiks jaunesnio amžiaus žmonėms, dirbantiems įmonėse, kuriose yra laisvesnis aprangos kodas, kadangi patinkančius aprangos derinius bus galima nesunkiai pritaikyti tiek darbe. Žinoma, jie puikiai tiks ir savaitgaliui bei laiko praleidimui mieste su draugais.

Alberto Bennet Instagram

@andreasweinas – Andreas Weinas – Švedija

Laikrodžių ir batų mėgėjas ir ekspertas Andreas Weinas savo Instragram paskyroje dažniausiai pateikia nuotraukas iš savo asmeninės kolekcijos. Žinoma, čia rasite ne tik puikiai atrodančius batus ir laikrodžius, tačiau ir puikiai atrodančius aprangos derinius, kuriuose dažniausiai naudojamos klasikinės drabužių spalvos ir modeliai.

Andreas gyvena Stockholme – viename stilingiausių šiaurinės Europos dalies mieste, esančiu vėsesnėje klimatinėje zonoje, todėl jo Instagram paskyra puikiai pasitarnaus, kuomet ieškosite įkvėpimo bei idėjų šiltesniems aprangos deriniams, skirtiems rudeniui ar žiemai.

Andreas Weinas Instagram

@hespokestyle – Brian Sacawa – JAV

Muzikantas, dviratininkas ir stiliaus tinklaraštį rašantis Brian Sacawa savo Instagram paskyroje visuomet pateikia nuotraukas, vilkėdamas puikiai atrodančius drabužius. Ir nesvarbu, ar tai kostiumas ar paprasti balti marškinėliai su džinsais, – visi aprangos deriniai atrodo gražiai ir stilingai.

Nemaža dalis Brian’o vilkimų švarkų yra įsigyti Suitsupply, todėl tuos, kurie patiks ir jums, galėsite užsisakyti internetu ar nusipirkti Suitsupply parduotuvėje Vilniuje.

Apskritai, visi Brian’o aprangos deriniai yra labai paprasti, naudojantys klasikinius drabužius ir spalvas, todėl juos labai lengvai galima atkurti ir naudojant savo turimas aprangos dalis.

Brian Sacawa Instagram

@mrphilgreen – Phil Green – Škotija

Iš Škotijos kilęs, tačiau Londone gyvenantis ponas Phil Green, kaip ir galima tikėtis, pasižymi nepriekaištingais ir solidžiai atrodančiais aprangos deriniais. Švarkas, kaklaraištis ir tamsių (dažniausiai rudų) atspalvių suvarstomi batai yra neatsiejama jo aprangos dalis.

Ši Instagram paskyra jums tikrai pasitarnaus tuomet, kai norėsite surasti puikiai atrodančių klasikinių derinių, kurių kiekviena sudedamoji dalis ne tik gražiai bei stilingai atrodo, tačiau ir yra tinkamo dydžio. Kelnės, švaras, paltas – kiekviena aprangos dalis, kurią vilki Phil’as jam puikiai tinka.

Phil Green InstagramReziumė

Taigi, 7 stilingų vyrų iš įvairių pasaulio šalių Instagram paskyros, kurios turėtų praversti tuomet, kai ieškosite idėjų, kaip apsirengti. Kiekvienas iš šių vyrų turi šiek tiek skirtingą stilių, kuris, nors iš pirmo žvilgsnio gal ir nelabai matomas, tačiau tikrai turi tam tikrų išskirtinių savybių, nuo kurių ir priklauso, ar tai kažkas kas jums ypač patinka, ar tik šiaip sau.

O kokias Instgram paskyras sekate jūs? Galbūt norėtumėte jomis pasidalinti ir su kitais skaitytojais? Jeigu taip, tuomet būtinai parašykite apie šias paskyras komentaruose!