Kaip derinti baltus sportinius batelius prie aprangos

Vyriški balti sportiniai bateliai

Baltus sportinius batelius savo batų lentynoje, ko gero, turite dauguma iš jūsų, tačiau ar visi žinote, kaip juos galima derinti prie skirtingos aprangos, sukuriant įdomiai ir stilingai atrodančias kombinacijas?

Balti sportiniai bateliai, ko gero, yra pati universaliausia avalynė. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad juos priderinti galima nebent sportuojant ar dėvint šortus, tačiau iš tikrųjų būtų labai sunku surasti aprangos derinių, su kuriais jų nebūtų galima avėti pavasario vasaros sezono metu.

Tačiau prieš pradedant rašyti apie įvairias sportinių batelių ir aprangos kombinacijas, reikėtų paminėti keletą svarbių taisyklių ir gairių, kurių reikėtų laikytis, norint sukurti gražia atrodančius derinius:

  • Nors tai tik paprasti sportiniai bateliai, tačiau jie lygiai taip pat kaip ir bet kokie kiti batai turėtų būti kokybiški.
  • Geriausiai yra rinktis paprastus, klasikinius, sportinius batelius – medžiaginius arba odinius, kadangi tuomet jie bus gerokai universalesni ir tiks prie bet kurių iš žemiau aprašytų aprangos derinių.
  • Nors balta spalva nuostabiai greitai išsipurvina, tačiau tai nereiškia, kad į tai galima nekreipti dėmesio – jeigu ausitės sportinius batelius, jie, kaip ir bet kurie batai, turi būti švarūs, nesuplyšę ir neišpurvinti. Jeigu po pasivaikščiojimo bateliai išsipurvino, tai juos visuomet galima nuplauti su nenaudojamu dantų šepetuku ir muilu.

Jeigu prie kiekvieno iš šių išvardintų punktų galite uždėti varneles, tuomet galima keliauti prie pagrindinių aprangos derinių, prie kurių galima derinti šiuos batelius:

  • Balti sportiniai bateliai iš švarkas ar striukė.
  • Sportiniai bateliai ir kostiumas.
  • Balti sportiniai bateliai ir megztinis.
  • Balti bateliai ir marškiniai.
  • Sportiniai bateliai ir marškinėliai.
  • Balti sportiniai bateliai ir šortai.

Balti sportiniai bateliai ir švarkas arba striukė

Neleiskite vėsiems vasaros vakarams ir ankstyvam pavasariui sutrukdyti jums apsiauti savo mėgstamus baltus sportinius batelius. Žinoma, lazdos perlenkti irgi nereikia ir pliaupiant lietui ar temperatūrai esant vos aukščiau 0 laipsnių batelius gal reikėtų palikti namie, tačiau, jeigu nelyja ir nėra labai šalta kodėl gi jų neapsiavus.

Nors dažniausiai balti sportiniai bateliai yra avimi tuomet, kai mūvimos nematomos kojinės, tačiau vėsesniu oru juos galima avėti ir su normaliomis kojinėmis. Tokiu atveju reikėtų ir kelnes pasirinkti šiek tiek ilgesnes, kad nesimatytų kojinės. Kojinių spalvą pasirinkite arba mėlyną, arba pilką.

vyriski_balti_bateliai_svarkas_striuke

Balti sportiniai bateliai ir kostiumas

Labiausiai netradicinė ir daugiausiai nusistovėjusių taisyklių laužanti aprangos kombinacija, kuomet balti sportiniai bateliai yra derinami su kostiumu.

Be abejo, norint sukurti tokį aprangos derinį reikia pasirinkti tinkamą kostiumą. Geriausiai tam tinka šviesesnės pilkos ar tamsesnės mėlynos spalvos kostiumas. Jis turėtų būti pakankamai modernaus modelio – slim-fit kostiumas su trumpesniu švarku ir siauresnėmis kelnėmis bus puikus pasirinkimas. Tuo tarpu, klasikinis, ilgesnis švarkas ir platesnės kelnės gražiai tikrai neatrodys, tad šios kombinacijos su jais nereikėtų bandyti.

Taip pat svarbūs ir kiti aprangos akcentai: nesiriškite kaklaraiščio, išsijuoskite diržą, apsimaukite nematomas kojines, o baltus sportinius batelius nušveiskite, kad jie atrodytų kaip nauji. Apiplyšę ar purvini bateliai turėtų būti bent jau per 10 metrų atstumą nuo kostiumo.

Žinoma, toks aprangos derinys tikrai ne kiekvienam, tačiau, jeigu nebijote, tikrai galite pabandyti paeksperimentuoti – aplinkinių dėmesio tikrai sulauksite.

vyriski_balti_bateliai_kostiumas

Balti sportiniai bateliai ir megztinis

Megztinio ir medvilnių kelnių ar džinsų kombinacija puikia dera ir su baltais sportiniais bateliais. Spalvų gamai apribojimų irgi nėra – ji gali būti pati įvairiausia, todėl pasirinkite jų kombinacijas tokias, kurios jums labiausiai patinka.

Beje, megztinį geriausiai būtų vilktis ant marškinėlių, o ne ant marškinių, kadangi priešingu atveju gali gautis kažkas panašaus į nelabai vykusį Business casual aprangos derinį.

vyriski_balti_bateliai_megztinis

Balti sportiniai bateliai ir marškiniai

Marškiniai, nepriklausomai nuo to, ar jie vilkimi su džinsais ar su kostiuminėmis kelnėmis, taip pat gali būti derinami su baltais sportiniais bateliais..

Ko gero, paprasčiausia tai padaryti su džinsų ir kasdienių marškinių kombinacija – ištraukti marškiniai, atraitoti džinsai ir balti sportiniai bateliai padės sukurti šauniai atrodantį aprangos derinį.

Tačiau galima pabandyti sukurti ir kažką originalesnio bei įdomesnio: pavyzdžiui, kostiuminės kelnės, marškiniai ir balti sportiniai bateliai avimi su nematomomis kojinėmis. Derinys tikrai ne kiekvienam, tačiau, jeigu yra noro, tikrai galite jį išbandyti.

vyriski_balti_bateliai_marskiniai

Balti sportiniai bateliai ir marškinėliai

Ko gero, dažniausiai vasaros metu sutinkamas derinys, kuomet balti sportiniai bateliai yra avimi su medvilninėmis chinos kelnėmis ar džinsais ir marškinėliais. Jeigu oras pakankamai šiltas, tuomet apsimaukite nematomas kojines ir atsiraitokite kelnes, tokiu būdu sukurdami papildomą akcentą šiam aprangos deriniui.

Beje, šiam aprangos deriniui geriausiai yra rinktis siauresnes kelnes, kad jas atraitojus, jos netabaluotų ties kulkšnimis.

vyriski_balti_bateliai_marskineliai

Balti sportiniai bateliai ir šortai

Ko gero, viena dažniausiai pasitaikančių baltų sportinių batelių derinimo kombinacija. Tačiau, nors ir yra dažnai sutinkama, ši kombinacija tai pat dažnai būna ir nelabai gražiai sukurta.

Pagrindinis dalykas, kuris šį derinį daro ne itin patraukliu yra kojinės. Mūvėti baltas kojines puikiai tinka tuomet, kai sportuojate, tačiau jas, o taip pat ir kitų spalvų kojines, reikėtų palikti namie, jeigu einate pasivaikščioti į miestą ir apsimauti nematomas kojines, kurios šį aprangos derinį padarys stilingu ir gražiu.

vyriski_balti_bateliai_svarkas_sortai

Reziumė

Taigi, šeši paprasti, tačiau pakankamai skirtingi būdai, kaip galima derinti baltus sportinius batelius su įvairiomis aprangos dalimis. Ši paprasta ir universali avalynė leis jums sukurti stilingai ir įdomiai atrodančias kombinacijas tiek karštomis vasaros dienomis tik vėsesniais pavasario vakarais.

O kaip jūs avite savo turimus baltus sportinius batelius? Kokios yra mėgstamiausios aprangos kombinacijos prie kurių juos derinate? Nepamirškite apie tai parašyti komentaruose!