10 vyrų stiliaus klaidų

Pagrindinės vyrų stiliaus klaidos

Kartais nedidelės ir iš pirmo žvilgsnio nereikšmingos stiliaus klaidos gali badyti akis taip smarkiai, kad viskas kitkas, kad ir kaip būtų nepriekaištinga, liks antrame plane. Kaipgi šių klaidų galima išvengti?

Be abejo, stiliaus, aprangos ir etiketo klaidų tikrai yra daugiau nei 10, tačiau šiame sąraše bus pateiktos tos, kurios pasitaiko dažniausiai ir kurias yra labai paprasta ištaisyti.

Taigi, pagrindinės stiliaus klaidos, kurių stilingas ir save bei savo aprangą prižiūrintis vyras nedaro:

  1. Basutės ar šlepetės su kojinėmis.
  2. Atsegtos daugiau nei dvi marškinių sagos.
  3. Užsegta apatinė švarko saga.
  4. Petnešos kartu su diržu.
  5. Nešvarūs nagai ir panagės.
  6. Baltos kojinės ne sporto metu.
  7. Dvejas dienas iš eilės avimi batai.
  8. Neišlyginti marškiniai.
  9. Mobilaus telefono dėklas prie diržo.
  10. Daiktai kišenėse.

Basutės ar šlepetės su kojinėmis

Neavėkite šlepečių, basučių ar sandalų su kojinėmis, kadangi šis apavas yra sukurtas tam, kad pėdai būtų kuo vėsiau karštomis vasaros dienomis, todėl mūvėti kojines yra ne tik nestilinga, tačiau ir nepraktiška.

Žinoma, norint avėti basutes ar sandalus jūsų pėdos turi būti švarios, nagai apkirpti, o panagės išvalytos. Jeigu nors ties vienu iš šių punktų negalite padėti varnelės, tuomet geriau apsiaukite batus.

kojinės basutės

Atsegtos daugiau nei dvi marškinių sagos

Neprasisekite daugiau nei dviejų viršutinių sagų vilkėdami marškinius. Paplūdimyje, žinoma, galite atsisegti, kad ir visas sagas, tačiau darbe, mieste ar kitoje ne tokioje laisvoje aplinkoje geriau to nedaryti. Atsegtos dvi viršutinės marškinių sagos tikrai yra pakankamas kiekis, kad jūsų vilkimi marškiniai atrodytų stilingai, tačiau tuo pačiu ir pakankamai profesionaliai.

Atsegtos marškinių sagos

Užsegta apatinė švarko saga

Niekada nesekite apatinės švarko sagos, nes tai ne tik nestilinga ir atrodo negražiai, tačiau tai tuo pačiu ir deformuoja švarką. Vienintelis atvejis, kuomet galite ją užsegti yra tuomet, kai švarkas turi tik vieną sagą, nes jis tuo pačiu yra ir viršutinė, ir vidurinė, ir apatinė.

Visais kitais atvejais užsekite tik viršutinę sagą. Jeigu švarkas yra 3 sagų, tuomet visuomet užsekite vidurinę, o viršutinę galite ir segti, ir ne.

apatinė švarko saga

Petnešos kartu su diržu

Nenešiokite petnešų kartu su diržu, nes kelnėms prilaikyti pakanka tik vieno aksesuaro.  Tiesą sakant, gerai jums tinkančios kelnės turėtų puikiai laikytis ant juosmens ir be jokių papildomų aksesuarų – diržas ar petnešos turėtų būti tik stiliaus elementas.

Taigi, jei šios vasaros vestuvėms jūsų draugas paprašys, kad būtumėte su petnešomis, prisiminkite, jog diržo vertis nebereikia.

petnešos kartu su diržu

Nešvarūs nagai ir panagės

Nors ir atrodo savaime suprantama, tačiau neretai galima pamatyti vyrus, kurie vaikšto nešvariais nagais. Tai yra nehigieniška ir atrodo labai neestetiškai. Ypač moterims. Jeigu netikite, tuomet paklauskite jų pačių.

Žinoma, yra tokių darbų, kur nagai ir rankos tikrai išsipurvins, todėl po darbo, grįžę namo ar darbo vietoje kruopščiai nusiplaukite rankas ir, jei yra poreikis, išsivalykite panages prieš eidami namo, į miestą ar pasimatymą.

Baltos kojinės ne sporto metu

Nemūvėkite baltų sportinių kojinių, jeigu nesportuojate. Baltos sportinės kojinės būtent todėl taip ir vadinasi – jos yra skirtos sportui. Net jeigu mūvite baltos spalvos kelnes, vistiek geriau pasirinkite arba kitos spalvos, arba nematomas kojines.

Be abejo, jeigu kyla klausimų, visuomet galite paskaityti straipsnį apie tai, kaip derinti kelnių ir kojinių spalvas.

baltos kojinės

Dvejas dienas iš eilės avimi batai

Neavėkite tų pačių batų 2 dienas iš eilės. Batams išdžiūti (tiek nuo vandens, tiek nuo prakaito) reikia bent jau 24 valandų. Leisdami savo batams “pailsėti” ir išdžiūti, gerokai prailginsite jų tarnavimo laiką.

Neišlyginti marškiniai

Nesivilkite neišlygintų marškinių, nes tokie marškiniai niekada neatrodo stilingai. Priešingai – jie atrodo negražiai, netvarkingai ir parodo jūsų apsileidimą. Išlyginti marškinius trunka 5 minutes, todėl jokių argumentuotų ir logiškų pasiteisinimų, kodėl jūs to negalėtumėte padaryti prieš eidamas miegoti, nėra.

Neišlyginti marškiniai

Mobilaus telefono dėklas prie diržo

Nenešiokite prie diržo mobilaus telefono įdėklo. Dar nebuvo sukurtas toks įdėklas, kuris atrodytų stilingai ir gražiai.

Jeigu mobilus telefonas nėra didelis, tuomet jį galite įsidėti į kelnių, švarko ar striukė kišenę. Jeigu jis didesnis ir kelnių kišenėje neatrodo gražiai ar net netelpą į ją, tuomet įsigykite stilingą vyrišką rankinę.

Mobilaus telefono dėklas diržas

Daiktai kišenėse

Negrūskite visų turimų daiktų į kišenes. Taip darydami tik greičiau suplėšysite savo kelnių kišenes. Dėl šios priežasties, jis į kišenes dėkite tik smulkius daiktus: banko kortelę, piniginius banknotus, keletą monetų. Jeigu turite mažą piniginę, tuomet ją dekite tik arba į vidinę švarko ar striukės kišenę, arba į galinę kelnių kišenę.

Jeigu daiktų turite daug ir jie niekaip netilps į jūsų kišenes, tuomet pats geriausias sprendimas jiems susidėti yra vyriška rankinė.

daiktai kišenėse

Reziumė

Na štai, ir visas dažniausiai daromų stiliaus klaidų sąrašas. Žinoma, jis tikrai nėra galutinis – galima būtų prirašyti dar mažiausiai tiek pat, tačiau šios yra tokios, kurias tikrai labai dažnai galima pamatyti.

Visas šias klaidas reikėtų perskaityti, išmokti jas atmintinai ir daugiau niekada nedaryti. Sąrašas tikrai nėra nei didelis, nei sudėtingas, todėl jo laikytis tikrai nebus sudėtinga.

O kokiasvyrų stiliaus klaidas, kurios nebuvo aprašytos šiame sąraše, matote jūs? Būtinai parašykite savo pastebėjimus ir nuomonę komentaruose!