Vyro drabužių spintos pagrindai – ruduo žiema

Vyro drabužių spintos pagrindai

Sausis – išpardavimų metas, taigi, tuo pačiu tai ir puiki proga papildyti savo drabužių spintą ir įsigyti geromis kainomis klasikinių drabužių ir batų, kurie bus madingi kiekvieną rudenį ir žiemą.

Žinoma, kadangi tai išpardavimų metas, tai viskas parduotuvėse pakankamai greitai yra graibstoma, tačiau, jeigu pasiseks, įmanoma surasti du ar net 3 kartus pigiau kainuojančių, klasikinių, puikiai atrodančių drabužių ir batų, kurie gali papildyti drabužių spintą ir laukti sekančio rudens ir žiemos.

Visgi, vienas dalykas yra labai svarbus – nepirkite ne visai gerai jums tinkančio ir patinkančio drabužio vien dėl to, kad jis labai mažai kainuoja. Geriau tiesiog nusipirkite kažką kitką, kas kainuos galbūt brangiau, tačiau ir atrodys geriau ir jums patiks labiau. Nereikia pamiršti, kad geras drabužis yra ne tas, kuris gražiai atrodo ant manekeno ar pakabos, o tas, kuris gražiai atrodo dėvimas jūsų.

Taigi, šios savaitės straipsnyje apžvelgsime 10 pagrindinių aprangos dalių, kurios būdamos pakankamai klasikinio stiliaus, ne tik puikiai tarnaus ne keletą rudens ir žiemos sezonų, tačiau ir neleis sušalti:

  1. Tamsiai mėlynas pea coat paltas.
  2. Pilkas švarkas iš vilnos.
  3. Mėlynas vilnonis megztinis (v neck).
  4. Pilkas vilnonis megztinis (crew neck).
  5. Languoti marškiniai.
  6. Balti marškniai.
  7. Tamsiai raudonas vilnonis kaklaraištis.
  8. Tamsiai mėlyni džinsai.
  9. Pilkos kelnės iš vilnos.
  10. Rudi auliniai batai.

Tamsiai mėlynas pea coat paltas

Peacoat paltas yra yra tas aukso vidurys, kuris, priklausomai nuo to, su kokia apranga bus derinamas, gali būti ir formali ir kasdienė aprangos dalis. Jis lygiai taip pat gražiai atrodys ir su tamsiai mėlynais džinsais, ir su pilkomis kelnėmis iš vilnos.

Pirkdami šį paltą žiūrėkite, kad jo sudėtyje būtų bent jau 70% vilnos, tuomet net jį galėsite vilkėti net ir šaltomis žiemos dienomis. Be abejo, kad nesušaltumėt, po juo reikėtų dėvėti arba švarką iš vilnos, arba vilnonį megztinį.

Dažniausia peacoat paltai būna tokios tamsios mėlynos spalvos, kad, kol nepalyginsite su juoda spalva, net nebus iš pradžių aiškų, ar paltas yra tamsiai mėlynas ar juodas. Bet tai yra labai gerai, nes šis peacoat paltas jūsų spintoje ir turėtų būti pats tamsiausias drabužis, nes tai leis jį nesunkiai derinti prie kitų aprangos dalių.

Tamsiai mėlynas peacoat paltas

Pilkas švarkas iš vilnos

Sekanti garderobo dalis yra pilkas švarkas, pasiūtas iš vilnos. Geriausiai, jeigu tai būtų storesnis tvido švarkas. Paprasti pilki šukuotinės vilnos švarkai nelabai tiks, kadangi su jais nebus taip šilta.

Kas yra tvidas? Priešingai, nei šukuotinė vilna, kuri yra naudojama tradicinių kostiumų siuvime, tvidas yra neapdirbta, šiurkšti, minkšta vilna iš kurios siuvami šilti, žiemai ir rudeniui pritaikyti švarkai. Puikių pavyzdžių, kaip atrodo tvido švarkas galima surasti Pinterest.

Renkantis švarko spalvą, reikėtų pabandyti surasti vidutinio tamsumo pilką atspalvį. Per tamsų švarką sunkiai pavyks derinti prie tamsiai mėlynų džinsų, nes tuomet visas ansamblis atrodys labai tamsus ir niūrus.

Pilkas švarkas iš vilnos

Mėlynas vilnonis megztinis (v-neck)

Klasikinio modelio, mėlynos spalvos, iš vilnos pasiūtas megztinis su v formos kaklu puikiai derinamas tiek prie tamsiai mėlynų džinsų, tiek prie pilkų kelnių. Jeigu norite šiek tiek formalesnio varianto, tuomet šį megztinį galima įsigyti iš merino vilnos. Tiesa, tuomet jis kainuos bent jau du kartus brangiau, tačiau ir atrodys gražiau.

Norint atrodyti šiek tiek formaliau jį galima apsivilkti ant baltų marškinių ir pasirišti tamsiai raudona kaklaraištį iš vilnos. Labiau kasdienėje aplinkoje jį galima apsivilkti tiesiog ant marškinėlių.

Jeigu oras šaltesnis, tuomet šį derinį galima papildyti apsivelkant ant viršaus pilką tvido švarką.

Mėlynas vilnonis megztinis

Pilkas vilnonis megztinis (crew neck)

Pilkos spalvos, storesnis, vilnonis megztinis taip pat yra neatskiriama rudens žiemos sezono garderobo dalis. Priešingai nei mėlynas megztinis, šis yra labiau kasdienis ir puikiai tiks prie tamsiai mėlynų džinsų. Pasirinkite šį megztinį su pynių raštu, kuris suteiks jam šiek tiek akcento ir klasikos.

Nors tai ir labiau kasdienis megztinis, tačiau tai visiškai nereiškia, kad jis gali būti platus ir nukaręs. Kaip ir vilkint kitus drabužius, taip ir šį, dydis yra labai svarbu. Išsirinkite tokį, kuris nebus nei per daug aptemptas, nei per daug platus ir turėsite šiltą, stilingą ir puikiai ant jūsų atrodantį megztinį.

Beje, jeigu pilko švarko ir šio megztinio spalva gražiai dera tarpusavyje, tai iš jų galima sukurti ne tik puikiai atrodančią, tačiau ir ypač šiltą aprangos derinį.

Pilkas vilnonis megztinis

Languoti marškiniai

Šie marškiniai yra puikus kasdienis drabužis nerūpestingiems penktadienio vakarams su draugais alaus bare. Dažniausiai jie būna siuvami iš storesnės medvilnės, kuri yra pašiaušiama ir atrodo kaip flanelė, kas jiems suteikia minkštumo ir švelnumo. Be abejo, kartais galima užtikti šių marškinių pasiūtų iš tikros flanelės – jie būna ypač šilti ir minkšti.

Šiuos marškinius, priklausomai nuo jų ilgi, galima vilkėti tiek sukištus į kelnes, tiek ištrauktus. Jeigu turite abejonių, kaip reikėtų dėvėti jūsų jau turimus marškinius, visuomet galite paskaityti straipsnį, kada marškinius susikišti, o kada ne.

Languoti marškiniai puikiai dera su tamsiai mėlynais džinsais, tačiau, jeigu kvadratai yra mažesni ir mėlynos ir baltos spalvos, tuomet juos nesunkiai galima priderinti ir prie pilkų kelnių.

Languoti marškiniai

Balti marškiniai

Klasikiniai, balti, medvilniniai marškiniai privalo būti kiekvieno vyro drabužių spintoje. Idealu, jei turėsite dvejus ar net trejus tokius marškinius, kadangi jie išsitepa labai greitai, o juos derinti galima prie bet ko.

Jie puikiai tiks tiek prie tamsiai mėlynų džinsų, tiek prie pilkų kelnių. Ant jų galima užsivilkti tiek mėlyną, tiek pilką megztinį. Jeigu oras nėra labai šaltas, galima tiesiai ant jų užsimesti švarką ar peacoat paltą. Kitaip tariant, tai universalus drabužis, kuris gali būti dėvimas bet kuriuo metu laiku ir derinamas beveik su bet kuriais kitais drabužiais.

Beje, priešingai nei languoti marškiniai, kurie yra labiau kasdienis drabužis, balti marškiniai yra kur kas labiau formalūs ir turėtų visuomet būti vilkimi sukišti į kelnes.

Balti marškiniai

Tamsiai raudonas vilnonis kaklaraištis

Kiekvieną dieną tokio kaklaraiščio, ko gero, nesirišite, tačiau tuomet, kai reikės atrodyti formaliau, jis puikiai pravers ir padės sukurti šauniai atrodantį aprangos akcentą.

Pabandykite surasti parduotuvėje ar užsisakyti internetu tamsiai raudoną, būtent iš vilnos pasiūtą, kaklaraištį, kuris puikiai derės prie pilko tvido švarko, ar tamsiai mėlyno vilnonio megztinio.

Jeigu norite dar įdomesnio sprendimo, tuomet nusipirkite nertą, vilnonį kaklaraištį su taškučiais.

Raudonas kaklaraištis

Tamsiai mėlyni džinsai

Kaipgi be jų. Kaip ir balti marškiniai, taip ir tamsiai mėlyni džinsai yra ypač universalus drabužis. Pasistenkite išsirinkti šiek tiek tamsesnius, tačiau ne tokius, kad atrodytų kaip juodi.

Pabandykite parinkti juos šiek tiek tamsesnius, nei jūsų turimas mėlynas vilnonis megztinis, tuomet juos galėsite derinti kartu. Be abejo, pilkas švarkas ir pilkas megztinis taip pat bus puiki kombinacija.

Nors tai ir džinsai ir, dažniausiai, jie būna šiek tiek laisvesni, nei kitos kelnės, tačiau per daug tuo nepiktnaudžiaukite – apdribę ar nukarusiu užpakaliu džinsai, kad ir kokie brangūs ar gražūs bebūtų, tikrai neatrodys gražiai. Džinsų pasirinkimas tikrai yra labai platus, tad susiraskite tokius, kurie jums gražiai atrodys.

Tamsiai mėlyni džinsai

Pilkos kelnės iš vilnos

Klasikinės, pilkos spalvos, storesnės kelnės iš vilnos yra puikus drabužis šaltoms žiemos dienoms. Jos ne tik gražiai atrodo, yra puikiai derinamos prie kitų aprangos dalių, bet ir yra šiltos.

Pabandykite surasti šias kelnes pasiūtas iš flanelės. Tuomet, parinkę tinkamą jų spalvą, galėsite jas mūvėti kartu su pilkos spalvos vilnoniu megztiniu bei pilku švarku iš vilnos, tokiu būdu sukurdami ansamblį iš pilkų atspalvių.

Be abejo, tamsiai mėlyną megztinį ir baltus marškinius prie jų derinti galima visuomet. Taip pat prie šių kelnių galima apsivilkti ir languotus marškinius, jeigu jie yra mažesniais mėlynais ir baltais kvadratais.

Pilkos kelnės iš vilnos

Rudi auliniai batai

Šių batų modelių būna pačių įvairiausių, tad išsirinkite tokius, kokie jums labiausiai prie širdies, tačiau labiau formalesnius, su pakulne, klasikinio stiliaus. Avėkite šiuos aulinius batus ir su tamsiai mėlynais džinsais ir su pilkomis kelnėmis – abiejuose deriniuose jie atrodys puikiai.

Rinkdamiesi šiuos batus, atkreipkite dėmesį į jų spalvą – nepasirinkite per daug šviesių, nes juos gali būtų sunku priderinti prie tamsiai mėlynos spalvos džinsų. Idealu yra vidutinio tamsumo ruda spalva, tačiau, jeigu tokios nerasite, tuomet geriau nusipirkite juos šiek tiek tamsesnius, nei šviesesnius.

Pirkdami šiuos batus atkreipkite dėmesį į padą – žiūrėkite, kad jis nebūtų visiškai odinis, kitaip labai greitai jį sugadinsite vaikščiodami druskuotu sniegu. Pirkite batus su guminiu padu arba odiniu, kuris turi paklijuotas gumines dalis. Tačiau ir vienu ir kitu atveju nepamirškite šių batų bent kas 2 savaites ištepti batų tepalu, kadangi kitu atveju druskos labai greitai sugadins batviršio odą.

Beje, jeigu šiuos batus avėsite su džinsais, galite juos atsiraitoti ir pilnai pademonstruoti savo šauniai atrodančius aulinius batus.

Rudi auliniai batai

Reziumė

Taigi, 10 šauniai atrodančių vyriškos aprangos dalių, kurias lengvai galima derinti tarpusavyje. Sukurtos drabužių kombinacijos leis net tik puikiai atrodyti visą rudenį ir žiemą, tačiau ir nesušalti.

Derinant tarpusavyje formalesnes ir labiau kasdienes aprangos dalis galima sukurti derinius tinkančius visomis progoms – ir darbui, ir vakarėliui, ir pasisėdėjimui su draugais bare.

Kurias iš šių aprangos dalių jūs jau turite savo spintoje ir kaip jas derinate tarpusavyje? O gal kažkurias iš jų esate numatę įsigyti? Būtinai pasidalinkite savo nuomone komentaruose!