Vyriškos kelnės vasarai – pavasaris vasara 2015

Vyriškos kelnės vasarai - pavasaris vasarai

Atėjus pavasariui, šiltos ir storos kelnės, kurias mūvėjote šaltomis žiemos dienomis, norom nenorom, tačiau keliauja į spintą ilsėtis iki kito rudens, o jas pakeičia šiltiems orams skirtos vyriškos kelnės.

Taigi, kokias kelnes reikėtų įsigyti, kurios tiktų šiltiems pavasario ir vasaros orams? Apie tai kaip tik ir galėsite perskaityti šios savaitės straipsnyje.

Bet prieš tai, keletas bendrų patarimų, kurie pravers paieškose:

  • Šviesus atspalviai. Artėjančios šiltos ir saulėtos pavasario ir vasaros dienos yra puiki proga įsigyti šviesesnių spalvų kelnes. Palikite tamsias spalvas šaltajam metų sezonui ir įsigykite ką nors šviesiai mėlyno ar pilko. Arba netgi ir baltas kelnes, kurios, nors ir tepasi, tačiau atrodo labai šauniai. Ypač vasarą, ypač, kur nors atostogaujant prie mėlynos jūros.
  • Medžiaga. Tiek džinsus, tiek kelnes įsigykite pasiūtus iš plonesnės medžiagos. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad džinsai yra siuvami iš panašios medžiagos, tačiau atidžiau paieškojus galima surasti gerokai plonesnių, su kuriais bus gerokai vėsiau karštomis vasaros dienomis.

Kiti straipsniai apie tai, kas madinga šį pavasarį ir vasarą:

Na, o dabar galima keliauti prie pagrindinių 5 kelnių modelių pavasario ir vasaros sezonui:

  • Šviesiai mėlyni džinsai.
  • Kasdienės chinos kelnės.
  • Lininės kelnės.
  • Formalios chinos kelnės.
  • Kostiuminės kelnės.

Šviesiai mėlyni džinsai

Džinsai yra labiausiai kasdienės kelnės iš visų, esančių sąraše. Be abejonės, džinsus savo spintoje turi kiekvienas vyras, tačiau, dažniausiai, tam kad jie būtų universalesni jei nebūna šviesiai mėlynos spalvos.

Tad, kodėl gi nepapildžius savo drabužių spintos bent vienais šviesiai mėlynais džinsais, kurie puikiai atrodys saulėtomis vasaros ir pavasario dienomis. Pasirinkite nelabai nutrintus, neturinčius daug suplėšymų džinsus ir jų galėsite priderinti ne tik baltus marškinėlius, tačiau ir švarką.

Vyriškos kelnės vasarai mėlyni džinsai

Kasdienės chinos kelnės

Lengvos, plonos ir labiau kasdienio siuvimo medvilninės kelnės yra, ko gero vienos pačių universaliausių vyriškų kelnių. Pavasario ir vasaros sezonui jas pasirinkite šviesesnių spalvų. Be, abejo mėlynų atspalvių chinos irgi bus puikus pasirinkimas.

Rinkdamiesi šias kelnes žiūrėkite, kad jos būtų pasiūtos iš plonesnės medžiagos, kadangi kitu atveju karštomis vasaros dienomis su jomis nebus labai smagu. Spalvų ir modelių pasirinkimas parduotuvėse tikrai yra platus, tad surasti tokias, kurios patiks ir tiks, tikrai neturėtų būti sudėtinga.

Vyriškos kelnės vasarai chinos

Lininės kelnės

Linines kelnes, iš tiesų, mėgsta ne visi. Kai kuriems jos nepatinka tiesiog dėl to, kad linas, kaip medžiaga, neatrodo labai gražiai, o kitiems todėl, kad jos labai greitai glamžosi. Tačiau būtent šios dvi jų savybės ir išskiria jas iš visų kitų.

Reta medžiaga yra nepamainomas sprendimas karštomis vasaros dienomis, su susiglamžymas irgi yra savotiškai unikalus, nes iš kitų medžiagų pasiūtos kelnės glamžosi visiškai kitaip. Be to, visiškai nereikia sukti galvos, kad šios kelnės yra susiglamžiusios ir lėkti jas lyginti (ką beje irgi yra pakankamai sunku padaryti) – tegul jos tokios ir būna.

Prie lininių kelnių puikiai tiks tiek lininiai marškiniai, tiek lininis švarkas. Tik nepamirškite, kad švarkas, jeigu jis nėra lininio kostiumo dalis, turėtų būti kitokios spalvos nei kelnės.

Vyriškos kelnės vasarai lininės kelnės

Formalios chinos kelnės

Labiau formalus paprastų medvilninių chinos kelnių variantas, kuris puikiai tiks tomis progomis, kai norėsite pasipuošti. Pagrindiniai šių kelnių skirtumai nuo kasdienio modelio yra paslėptos šoninės siūlės bei vertikalios šonuose iškirptos kišenės. Šios kelnės dažniausiai būna klasikinių spalvų ir yra siuvamos iš aukštesnės kokybės medvilnės.

Su šiomis kelnėmis puikiai derės marškiniai iš švarkas ar, karštesnėmis vasaros dienomis, polo marškinėliai. Norėdami papildomai šioms kelnėms suteikti akcento ir stiliaus, galite jas išlyginti su kantu (taip, lyg jos būtų kostiuminės kelnės). Taip išlygintos jos ne tik gražiau atrodys, tačiau ir gražiau kris ant batų.

Vyriškos kelnės vasarai formalios chinos

Kostiuminės kelnės

Labiausiai formalios iš visų šiame sąraše esančių kelnių. Jos nebūtinai turi būti kostiumo dalis, tačiau pats pasiuvimas yra visiškai toks pats. Jos gali būti tiek iš 100% šukuotinės vilnos, tiek iš kelių skirtingų medžiagų, tačiau pakankamai plonos, kad su jomis nebūtų karšta.

Be abejo, geriausiai šios kelnės atrodys tuomet, kada bus mūvimos su marškiniais, kaklaraiščiu ir švarku. Nepamirškite įsispirti į rudus Loafer batus ir atrodysite tikrai puikiai.

Vyriškos kelnės vasarai kostiuminės kelnės

Reziumė

Štai tokia trumpa pavasariui vasarai skirtų vyriškų kelnių apžvalga. Be abejo, tikai nebūtina susipirkti jų visų – įsigykite tas, kurios labiausiai jums patinka ir tinka prie jūsų turimų aprangos derinių.

Svarbiausia, nebijokite šviesių spalvų – pavasaris ir vasara yra pats tinkamiausias laikas mūvėti šviesių spalva kelnes. Na ir kas, kad jos išsiteps, juk jas galima išskalbti lygiai taip pat kaip ir kitus drabužius.

O kokias kelnes mėgstate mūvėti šiltuoju metų sezonu jūs? Gal turite tokias, kurios nebuvo paminėtos straipsnyje, tačiau puikiai tinka šiltu oru? Būtinai pasidalinkite savo nuomone ar klausimais komentaruose.