Lietpalčiai ir striukės – AW16/17

vyriskos-striuke-svarkai-ruduo-ziema-2016

2016 rudens žiemos sezono vyriškų viršutinių drabužių – lietpalčių, lauko švarkų, bomber striukių ir lauko liemenių – apžvalga. Kokios spalvos bei modeliai yra populiariausi šį rudenį ir žiemą.

Lietpaltis (rain coat, trench coat, mac)

Kaip ir prieš tai buvusiais, taip ir šį sezoną populiariausi yra mėlyni ir šviesiai rudi atspalviai, varijuojantys nuo ypač tamsių iki kiek šviesesnių. Taip pat vis dažniau galima rasti ir tamsesnių žalių atspalvių lietpalčius, kurių spalvą įtakoja šį sezoną ypač populiari karinė tematika.

Patys modeliai labai panašūs ir, dažniausiai, skiriasi tik užsagstymo tipas, kuris būna dvieilis arba vienaeilis. Pastarasis dar būna paslėptomis arba matomomis sagomis. Lietpalčių ilgiai šiek tiek skiriasi, tačiau visi yra pakankamai ilgi, kad po jais būtų galima vilkėti švarką.

Suitsupply tamsiai mėlynas lietpaltisSuitsupply
Baltman tamsiai mėlynas lietpaltisBaltman
Baltman mėlynas lietpaltisBaltman
T.M.Lewin tamsiai mėlynas lietpaltisT.M.Lewin
Charles Tyrwhitt šviesiai rudas lietpaltisCharles Tyrwhitt
J.Crew šviesiai rudas lietpaltisJ.Crew
Mango Man tamsiai mėlynas lietpaltisMango Man
Mango Man mėlynas lietpaltisMango Man
Zara tamsiai žalias lietpaltisZara

Lauko švarkas (field jacket)

Lauko švarkas, dažniausiai, būna tokio ilgio kaip įprastas švarkas, todėl šių drabužių nerekomenduojama vilkėti kartu, nes klasikinis švarkas išlys iš po striukės ir ne tik atrodys negražiai, tačiau ir sušlaps nuo lietaus. Lauko švarkas kur kas geriau tiks prie verslo kasdienės aprangos.

Populiariausios šį sezoną yra tamsiai mėlynos spalvos lauko švarkai, tačiau, kadangi jo sąsajos su karine tematika, kuri šį sezoną yra ypač populiari, yra labai artimos, tai nemažai šios striukės modelių tai pat yra gaminami ir žalsvų atspalvių.

Barbour tamsiai žalias lauko švarkasBarbour
J.Crew žalias lauko švarkasJ.Crew
J.Crew šviesiai rudas lauko švarkasJ.Crew
Charles Tyrwhitt tamsiai mėlynas lauko švarkasCharles Tyrwhitt
T.M.Lewin tamsiai mėlynas lauko švarkasT.M.Lewin
T.M.Lewin tamsiai žalias lauko švarkasT.M.Lewin
Mango Man mėlynas lauko švarkasMango Man
Mango Man tamsiai žalias lauko švarkasMango Man
H&M žalias lauko švarkasH&M

Bomber striukė (bomber jacket)

Bomber striukės šiais metais yra ypač populiarios ir jų pasirinkimas yra tikrai labai platus. Iš karo pramonės atkeliavęs drabužis šį sezoną yra ypač madingas ir puikiai dera prie laisvalaikiui skirtos aprangos.

Šį sezoną ypač populiarios karinės tematikos įtaka dar labiau jaučiama bomber striukių spalvinėje gamoje – šį rudenį ir žiemą čia dominuoja tamsesni ar šviesesni žali atspalviai.

Be klasikinių, pūstų ir iš sintetinio audinio pagamintų bomber striukių šį sezoną galima surasti ir pasiūtų iš vilnos. Tiesa, jos labiau tiks šaltesniems ir sausesniems orams, kadangi nuo lietaus labai greitai peršlaps.

Wallace & Barnes tamsiai žalia bomber striukė Wallace & Barnes
Wallace & Barnes tamsiai raudona bomber striukėWallace & Barnes
Mango Man juoda bomber striukėMango Man
Mango Man tamsiai žalia bomber striukėMango Man
Zara tamsiai žalia bomber striukėZara
Zara žalia bomber striukėZara
H&M tamsiai žalia bomber striukėH&M
H&M žalia bomber striukėH&M
Bershka tamsiai žalia bomber striukėBershka

Lauko liemenė (gilet)

Liemenės, kurios dėvimos kaip išorinis aprangos sluoksnis, šį sezoną tap pat yra pakankamai populiarios. Šį sezoną jos yra gaminamos arba iš sintetinių, pūkais ar dirbtinėmis medžiagomis šiltintų medžiagų arba iš vilnos ar jos ir kitų medžiagų mišinio.

Karinės tematikos tendencijos lauko liemenių spalvas pakoregavo labai mažai – žalios spalvos liemenių beveik nėra, o dominuoja tamsesni mėlyni ir pilki atspalviai.

Nors šis drabužis patinka ir ne visiems, tačiau jis gali būti labai gera alternatyva kitiems rudeniniams drabužiams kiek šiltesnėmis ir sausomis rudens dienomis.

Suitsupply tamsiai mėlyna lauko liemenė Suitsupply
Suitsupply mėlyna lauko liemenėSuitsupply
Suitsupply pilka lauko liemenėSuitsupply
J.Crew mėlyna lauko liemenėJ.Crew
J.Crew pilka lauko liemenėJ.Crew
Mango Man pilka lauko liemenėMango Man
Mango Man mėlyna lauko liemenėMango Man
Zara tamsiai raudona lauko liemenėZara
Zara tamsiai žalia lauko liemenėZara

O ką lietingomis ir vėjuotomis rudens dienomis vilkite jūs? Ar turite savo drabužių spintoje kurį nors iš paminėtų drabužių? Visi jūsų klausimai, pastabos ir įžvalgos visuomet laukiamos komentarų dalyje žemiau.