Gatvės stiliaus švarkai – SS17

Gatvės stiliaus švarkai
Lee

Šylant pavasariniams orams, storus, žiemai skirtus viršutinius drabužius galima nusimesti ir savo aprangos stilių paįvairinti lengvais, gatvės stiliaus švarkais.

Darbinės aprangos stiliaus įkvėpti viršutiniai drabužiai tikrai nesiruošia greitu metu pasitraukti nei nuo podiumo, nei iš parduotuvių lentynų, todėl tikrai verta susipažinti tiek su jais, tiek su šio sezono švarkų pasiūla ir, galbūt, sėkmingai juos pritaikyti savo aprangos deriniuose.

Džinsinis švarkas (denim jacket, jean jacket)

Daugiau nei šimtmetį skaičiuojantis džinsinis švarkas, ko gero, visada buvo ir bus tuo vyrišku drabužiu, kuris bus vilkimas tiek automobilių servisų darbuotojų, tiek gatvės stiliaus aprangos mėgėjų. Tik skirtumas tas, jog pirmieji jį dėvi kaip darbinę aprangą, visiškai nekreipdami dėmesio į stilių, o antrieji geba sukurti iš tiesų gerai atrodančių aprangos derinių.

Nors džinsinis švarkas gali būti vilkimas ir kaip papildomas aprangos sluoksnis po klasikiniu švarku ar lietpalčiu, tačiau vasaros metus jis kur kur labiau derės tuomet, kai bus vilkimas ant kasdienių marškinių ar marškinėlių trumpomis rankovėmis.

Šiųmetėje pasiūloje, kaip ir visuomet, daugiausiai galima surasti įvairių mėlynų atspalvių džinsinių švarkų, tačiau tam yra labai geras paaiškinimas – juos labai lengva derinti prie kitų spalvų.

Soulland šviesiai mėlynas džinsinis švarkasSoulland
Acne Studios mėlynas džinsinis švarkasAcne Studios
orSlow mėlynas džinsinis švarkasorSlow
Edwin mėlynas džinsinis švarkasEdwin
Levi's tamsiai mėlynas džinsinis švarkasLevi’s
Edwin juodas džinsinis švarkasEdwin

Trenerio švarkas (coach jacket)

Trenerio švarkas yra plona striukė, turinti užspaudžiamas sagas, apykaklę, įstrižas kišenes šonuose ir parauktus rankogalius. Dažniausiai siuvamas iš sintetinės, kiek blizgios ir neretai atsparios vandeniui bei neperpučiamos medžiagos.

Tai, ką anksčiau vilkėdavo tik treneriai, dabar tampa populiariu drabužiu gatvės stiliumi besirengiančių vyrų tarpe, kadangi trenerio švarką nesunkiai galima priderinti tiek prie džinsų, tiek prie labiau sportinės aprangos.

Trenerio švarkas patenkins tiek vyresnę, tiek jaunesnę vyrų auditoriją – pirmiesiems suteiks galimybę prisiminti jaunystę, o antriesiems – į savo aprangos kombinacijas įterpti 90-ųjų metų stiliaus.

Carhartt žalias trenerio švarkasCarhartt
MKI mėlynas trenerio švarkasMKI
Life's a Beach tamsiai mėlynas trenerio švarkasLife’s a Beach
The North Face juodas trenerio švarkasThe North Face
Reigning Champ tamsiai mėlynas trenerio švarkasReigning Champ
Billionaire Boys Club juodas trenerio švarkasBillionaire Boys Club

Darbininko švarkas (worker jacket, work jacket)

Šis švarkas yra neatsiejama darbinio stiliaus mados tendencijos dalis. Prieš daugiau nei 200 metų jis išpopuliarėjo Prancūzijoje, kur jį vilkėjo gamyklose dirbantys darbininkai, o dabar jis vilkimas kasdien ir yra gaminamas net ir prabangių prekių ženklų, todėl kartais kainuoja tiek, jog tų laikų darbininkas tikrai nebūtų galėjęs sau leisti jo vilkėti.

Darbininko švarkas dažniausiai būna mėlynos spalvos, kaip ir tų laikų Prancūzijos gamyklų darbininkų, tačiau jų taip pat galima surasti ir pilkų, žalių ar rusvų atspalvių. Dažniausiai gaminamas iš storesnės, dėvėjimuisi atsparios medvilnės jis gali tapti puikia alternatyva džinsiniam švarkui.

Šis švarkas ypač patiks tiems, kurie nešiojasi su savimi daug daiktų ir neturi kur jų dėti – priekyje esančios didelės kišenės tikrai leis viską sutalpinti.

Blue de Paname žalias darbinis švarkas Bleu De Paname
Levis žalias darbinis švarkasLevi’s
Acne Studios tamsiai mėlynas darbinis švarkasAcne Studios
orSlow mėlynas darbinis švarkasorSlow
nn07 tamsiai mėlynas darbinis švarkasNN07
Folk tamsiai mėlynas darbinis švarkasFolk

O jūs ar turite savo drabužių spintoje nors vieną gatvės stiliaus švarką? Galbūt jis tampa neatskiriama jūsų aprangos dalimi iš karto, kai tik atšyla orai, o gal kaip tik, priešingai, jūs jų visiškai nemėgstate ir vilkite tik klasikinius švarkus. Bet kuriuo atveju, nepamirškite pasidalinti savo nuomone komentarų skiltyje žemiau.