Drabužių spinta – pavasaris 2017

Drabužių spintos kapsulės pavasaris 2017

Kokius gi drabužius, batus ir aksesuarus reikėtų turėti savo spintoje, kad juos būtų galima nesudėtingai ne tik derinti tarpusavyje, tačiau ir pritaikyti besikeičiantiems pavasariniams orams.

Šiame sąraše – 9 drabužiai, 1 kaklaraištis ir 2 poros batų, kuriuos visus labai lengvai galima derinti tarpusavyje, jeigu bus parinktos panašios spalvos ir modeliai. Žinoma, tokių sąrašų galima sudaryti be galo daug, todėl šį reikėtų suprasti kaip rekomenduojamas gaires, palengvinančias aprangos pasirinkimą pavasariui.

Tamsiai mėlynas lietpaltis

Ilgas ir neperšlampantis, šis drabužis apsaugos nuo lietaus bei vėjo ir tarnaus kaip pagrindinis viršutinis aprangos sluoksnis. Tai turėtų būti tamsiausias sąrašo drabužis, nes tuomet jis derės prie visų galimų aprangos kombinacijų. Tiesa, nereikėtų labai persistengti ir pasirinkti tokio, kuris bus beveik juodas – šią spalvą geriau palikti rudeniui ir žiemai, kuomet ir visi likę drabužiai yra tamsesni.

Tamsiai mėlynas lietpaltis

Baltman

Žalias lauko švarkas

Kitas viršutinis drabužis, kurį rekomenduojama turėti savo drabužių spintoje – žalios spalvos lauko švarkas. Tai labiau kasdienis viršutinis drabužis, palyginus su lietpalčiu, kuris derės prie šviesiai rudų kelnių ir mėlynų džinsų. Ant kostiumo ar švarko jo apsivilkti nepavyks, kadangi jis per daug trumpas, todėl po juo vilkimas švarkas išlys pro apačia, atrodys negražiai ir greičiau išsiteps ar sušlaps nuo lietaus.

Žalias lauko švarkas

Wallace & Barnes

Mėlynas kostiumas

Gerai tinkantis kostiumas privalo kabėti kiekvieno vyro spintoje, o pavasaris yra puiki proga įsigyti kaip tik tokį. Rekomenduojamas pasirinkimas – klasikinis, dviejų sagų kiek ryškesnės mėlynos spalvos kostiumas. Nors tamsiai mėlynos spalvos kostiumą ir galima vilkėti visus metus, tačiau kiek šviesesnis ir ryškesnis atspalvis pavasariui tiks kur kas labiau. Kadangi pavasariniai orai šiluma dažniausiai nelepina, tai kostiumą reikėtų rinktis iš vilnos ir su pamušalu – kitu atveju su juo gali būti kiek per šalta.

Mėlynas kostiumas

Suitsupply

Mėlynas švarkas

Pagrindinis puošnaus kasdienio aprangos kodo elementas – švarkas – taip pat turėti surasti savo vietą drabužių spintoje. Kaip ir kostiumui, taip ir švarkui yra rekomenduojama mėlyna spalva, kuri turtėtų skirtis nuo kostiumo, nes kitaip bus labai nuobodu ir vienoda. Be to, tamsesnės spalvos švarkas atrodys oficialiau ir jį gali būti sunku priderinti prie mėlynų džinsų. Norint papildomo išskirtinumo, švarką galima pasirinkti su subtiliu raštu, pavyzdžiui, langeliais.

Mėlynas švarkas

Suitsupply

Pilkas megztinis

Megztinis pavasarį tikrai pravers, kadangi šiltomis pavasario dienomis jis gali tarnauti kaip viršutinis drabužis kasdienės aprangos deriniuose, o šaltu oru – kaip papildomas aprangos sluoksnis, vilkimas po švarku ar kostiumu. Rekomenduojama pilka spalva, kadangi tokį megztinį bus galima lengvai priderinti prie visų kitų kapsulės drabužių. Idealus medžiagos pasirinkimas – merino vilna. Iš šios medžiagos pasiūtas megztinis atrodys prabangiai, bus šiltas ir pakankamai plonas, kad tilptu po švarku.

Pilkas megztinis

Club Monaco

Balti marškiniai

Nors baltus marškinius savo spintoje, ko gero, turi kiekvienas vyras, tačiau įsigyti dar vienerius specialios progos nereikia, nes jie ypač greitai tepasi, todėl tikrai naudinga savo spintoje jų turėtų daugiau. Tai – vienas universaliausių drabužių, kuris užima svarbią vietą ir pavasariui skirtuose aprangos deriniuose. Šiuose marškinius galima vilkėti tiek su kostiumu ir rudais batais, tiek su mėlynais džinsais ir baltais sportiniais bateliais – jie tokie universalūs, jog tiks abiem atvejais.

Balti marškiniai

Vilkma

Šviesiai mėlyni džinsinio audinio marškiniai

Klasikinius šviesiai mėlynos spalvos marškinius šį pavasarį galima pakeisti į džinsinius. Tačiau ne storus, grubius ir turinčius kišenes ant krūtinės, o elegantiškus, pasiūtus iš plonesnio džinsinio audinio, angliškai vadinamo chambray arba denim. Tokie marškiniai ne tik puikiai dera prie džinsų ar šviesiai rudų kelnių, tačiau ir gali būti vilkimi kartu su kostiumu, tokiu būdu suteikdami jam kasdieniškumo ir laisvumo. Tokius marškinius surasti yra pakankamai sunku, tačiau tikrai verta.

Šviesiai mėlyni džinsiniai marškiniai

Suitsupply

Raudonas raštuotas kaklaraištis

Nors dauguma vyrų jo nemėgsta ir nemoka gražiai užsirišti, tačiau kaklaraištis yra privalomas aksesuaras, kurį labai rekomenduojama ryšėti renginių metų ar einant į teatrą. Pavasariui rekomenduojama pasirinkti raudono atspalvio kaklaraištį, su raštu. Tai gali būti tiek klasikinis taškeliais margintas, tiek įdomesnį raštą turintis kaklaraištis – viskas priklauso nuo asmeninio pasirinkimo. Nepriklausomai nuo rašto, reikėtų vengti blizgių kaklaraiščių ir ne tik pavasarį, tačiau apskritai.Raudonas margas kaklaraištis

T.M.Lewin

Smėlio spalvos čino kelnės

Tamsios kelnės tegul lieka šaltajam sezonui, o pavasariui kur kas geriau pasirinkti ką nors šviesiau. Pavyzdžiui, ypač universalias, smėlio spalvos medvilnines čino kelnes, kurias galima derinti prie bet kurio šiame sąraše esančio drabužio. Renkantis jų atspalvį reikėtų pabandyti pataikyti į aukso vidurį –  kelnės neturėtų būti per tamsios, nes tuomet atrodys rudeniškai, ir ne per daug šviesios, nes tuomet labai gretai išsiteps. Beje, šioms kelnėms, kaip ir kostiuminio modelio, galima išlygint kantą – tokiu būdu jos išsiskirs iš kitų ir atrodys stilingiau bei elegantiškiau.

Šviesiai rudos kelnės

Polo Ralph Lauren

Mėlyni džinsai

Nors parduotuvėse mėlynos spalvos džinsų yra tikrai labai daug, tačiau išsirinkti tokius, kurie būtų universalūs ir lengvai derinami tikrai nėra lengva. Dažniausiai jie būna tamsiai mėlynos, lygios spalvos, kuri tikrai universali, tačiau labiau tinkama rudeniui ir žiemai, arba trinti, plėšyti, ypač siauri ar panašūs į juos modeliai, kurie tinka tik laisvalaikio stiliui. Tikslas pavasariui – mėlyni, beveik lygios spalvos, neplėšyti džinsai, prie kurių bus galima vilkėti ne tik laisvalaikio aprangą, tačiau ir švarką.

Mėlyni džinsai

Incotex

Rudi batai su sagtimis monkai

Raišteliai tegul lieka rudeniui, o pavasariui kur kas labiau tiks batai su sagtimis. Išskirtinai atrodantys, elegantiški rudos spalvos monkai tiks ir prie kostiumo, ir prie džinsų. Pado pasirinkimas priklauso nuo to, kiek daug teks vaikščioti jais lauke. Odinis, žinoma, visuomet atrodys elegantiškiau, tačiau greičiau nudils, o guminis, nors ir nebus toks elegantiškas, tačiau balas, smėlį ir purvą atlaikys tikrai kur kas geriau.

Rudi batai su sagtimis monkai

Loake

Balti sportiniai bateliai

Minimalistiniai, pagaminti iš tikros odos, neperkrauti įvairiomis detalėmis ir spalvomis balti sportiniai bateliai yra ypač universalūs ir gali būti avimi ne tik prie kasdienės aprangos, tačiau net ir prie kostiumo. Tiesa, vienas iš didžiausių šių batelių trūkumų yra tas, jog jie labai greitai išsipurvina, todėl grįžus namo juos iš karto reikėtų nuvalyti drėgna servetėle, kadangi kitu atveju purvas gali įsigerti ir vėliau jį pašalinti bus beveik neįmanoma.

Balti sportiniai bateliai

Fred Perry

O kaip atrodo jūsų drabužių spinta šį pavasarį, ar turite kuriuos nors iš šiame sąraše paminėtų drabužių, batų at aksesuarų? O gal jūs renkatės visai kitus drabužius, kurie nebuvo paminėti, tačiau yra universalūs, lengvai derinami ir tinkantys pavasariniams orams? Nepamirškite pasidalinti savo pastebėjimais ar užduoti jums rūpimus klausimus komentarų skiltyje. Į visus juos tikrai bus atsakyta.