Suitsupply

Suitsupply viriškas kostiumas

Kiekvieno vyro spintoje privalo kabėti bent vienas jam puikiai tinkantis kostiumas. Jeigu jis jau kabo, tuomet problemos nėra, tačiau, jeigu kostiumo vieta dar tuščia, tuomet ją reikia pasistengti kuo greičiau užpildyti.

Kadangi kostiumas yra brangiausiai kainuojanti vyriška apranga, tai, suprantama, kad norisi nusipirkti tokį, kuris:

  1. Gerai tiktų.
  2. Gražiai atrodytų.
  3. Būtų kokybiškas.
  4. Ilgaamžis.
  5. Ir, žinoma, kad nebūtų labai brangus.

Surasti kostiumą, kuris tenkintų visus šiuos reikalavimus, tikrai nėra lengva, tačiau čia į pagalba ateina Suitsupply, kuris visus šiuos poreikius gali be jokių problemų įgyvendinti. Suitsupply parduotuvėje (ji šiuo metu Lietuvoje yra tik viena – Vilniuje, PC “Europa”) rasite, gražių, įvairių modelių ir spalvų kostiumų, kurie yra kokybiškai pasiūti ir jums tarnaus tikrai ilgai.

Be abejo, čia raiste ne tik kostiumų, tačiau ir švarkų, kelnių, kaklaraiščių, ir kitų puikiai atrodančių ir kokybiškų drabužių bei batų.

Taigi, šią savaitę trumpa Suitsupply prekinio ženklo apžvalga.

Kostiumai

Be abejo, kaip ir reikėtų tikėtis, Suitsupply parduotuvėje Vilniuje didžiulis kostiumų pasirinkimas. Tiesą sakant, pats didžiausias Lietuvoje, todėl nesurasti sau patinkančio ir tinkančio kostiumo yra beveik neįmanoma.

Skirtingi modeliai, spalvos, medžiagos, raštai ir kainų rėžiai leis surasti kostiumą pagal savo poreikius ir galimybes. Be abejo, vienas svarbiausių aspektų beveik visuomet būna kaina, kuri čia turi labai lanksčius rėžius. Visi kostiumai, pagal kainų rėžius yra skirstomi į tris linijas: Mėlyną (nuo €259) Purpurinę (nuo €299) ir Raudoną (nuo €399).

Mažesnė kaina visiškai nereiškia, kad kostiumas bus prastai pasiūtas. Jis tikrai bus kokybiškas ir  gerai atrodantis. Skirtumai tarp pigesnių ir brangesnių kostiumų yra aukštesnės kokybės medžiaga bei sagos ir rankomis siūtos tam tikros detalės.

Nesvarbu, ar norėsite paprasto, ilgai laikančio kostiumo, kurį dažnai vilkėsite eidami į darbą, ar prabangaus 3 dalių aukštos klasės verslo susitikimams ar vestuvėms skirto kostiumo – ir vieną, ir kitą jūs tikrai rasite Suitsupply parduotuvėje.

Suitsupply kostiumai

Švarkai

Suitsupply parduotuvėje taip pat galima įsigyti įvairių modelių ir spalvų švarkų, kurių pasiūla keičiasi priklausomai nuo sezono – rudenį ir žiemą galima įsigyti storesnius, šiltesnius iš vilnos pasiūtos švarkus, o pavasario ir vasaros sezono metu galima rasti, spalvingesnių, lengvesnių ir labiau šiltam orui pritaikyti švarkų, pasiūtų iš lino ar medvilnės.

Didelė dalis švarkų yra su nekietintais pečiais, kas leidžia juos dėvint jaustis kur kas patogiau, iš išorės prisiūtos kišenės suteikia jų išvaizdai kasdieniškumo ir laisvumo.

Švarkų kainos (kaip ir kostiumų) yra labai lanksčios: nuo paprastų, iš vilnos pasiūtų, kurie kainuoja €199, iki €599, kurių siuvimui naudojama merino vilna ar šilkas.

Suitsupply švarkai

Marškiniai

Vyriški marškiniai yra neatskiriama vyriško kostiumo dalis, todėl Suitsupply parduotuvėje jų pasirinkimas yra tikrai labai didelis.

Marškiniai, kaip ir kostiumai, taip pat yra skirstomi į 3 linijas: Mėlyną (nuo €59) Purpurinę (nuo €79) ir Raudoną (nuo €99). Pagrindiniai skirtumai tarp šių linijų yra medvilnės rūšis, sagų kokybė ir rankomis siūtų detalių kiekis (pečiai ir rankogaliai).

Marškinių stilius taip pat įvairus – nuo visiškai formalių segamų sąsagomis, kuriuos geriausiai vilkėti su kostiumu, iki languotų, kasdienių, kurie puikiai atrodys dėvimi su švarku ir džinsais ar medvilninėmis kelnėmis.

Suitsupply marškiniai

Kaklaraiščiai

Pagrindinis kostiumo aksesuaras, be abejonės, yra kaklaraištis, kurių Suitsupply parduotuvėje tikrai netrūksta. Jų pasiūla keičiasi, priklausomai nuo sezono – pavasario vasaros sezono metu galima rasti lininių ir medvilninių kaklaraiščių, o rudens žiemos – pagamintų iš vilnos.

Kaklaraiščių spalvų ir raštų pasirinkimas toks, kad neįmanoma nesurasti sau patinkančio ir tinkančio prie bet kokios kostiumo spalvos. Taškuoti, dryžuoti, languoti ar ornamentuoti – čia rasite visus šiuos kaklaraiščius.

Kaklaraiščių kainos svyruoja nuo €29 iki €69. Patys brangiausi yra gaminami pagal 7 lenkimų techniką (7 fold) nenaudojant nieko daugiau, tik aukštos kokybės šilką.

Suitsupply kaklaraiščiai

Megztiniai

Jeigu oras vėsesnis ir norisi atrodyti kasdieniškiau, Suitsupply gali pasiūlyti įvairių spalvų, raštų ir modelių megztinių. Medžiaga, iš kurios yra siuvami šie megztiniai, priklauso nuo sezono – pavasarį vasarą siūlomi medvilniniai ar lininiai, o rudens žiemos sezono metu galima įsigyti storesnių, pasiūtų iš įvairios vilnos.

Storesnius ir šiltesnius megztinius galima dėvėti kaip viršutinį drabužių sluoksnį, o plonesni, susagstomi ir iš medvilnės ar lino pasiūti, gali būti vilkimi ir po švarku.

Medvilniniai ar medvilnės ir kašmyro vilnos megztiniai kaiuoja nuo €59. Jeigu norite prabangos, tuomet galite pasirinkti 100% kašmyro vilnos megztinius, kurių kaina svyruoja nuo  €129 iki €199.

Suitsupply megztiniai

Kelnės

Be abejo, Suitspply parduotuvėje galima įsigyti ir puikiai atrodančių bei kokybiškų kelnių. Spalvų, modelių ir medžiagų pasirinkimas yra tikrai platus. Čia galite rasti tiek šukuotinės vilnos kostiuminio modelio kelnes, tiek iš medvilnės pasiūtas chinos.

Kaip ir kitų Suitsupply drabužių, taip ir kelnių, pasiūla susideda iš klasikinių visais metų laikais parduodamų kelnių bei šiltajam ar šaltajam metų sezonui skirtų modeliu. Taigi, pavasarį vasarą galite įsigyti linines ar iš lino ir medvilnės pasiūtas kelnes, o rudens žiemos sezono metu rasite flanelines ir vilnos pasiūtas kelnes ar storesnes, medvilnines, velvetines kelnes.

Paprastos medvilninės kelnės kainuoja €99, o prabangios, pasiūtos iš 100% šukuotinės vilnos gali kainuoti ir €199.

Suitsupply kelnės

Batai

Ko gero, nėra kitos vietos Lietuvoje, kur būtų galima įsigyti taip puikiai atrodančius batus. Priešingai, nei visos specializuotos batų parduotuvės, Suitsupply siūlo batus, į kuriuos galima ir reikia atkreipti dėmesį dėl paprastos priežastis – jie atrodo nepriekaištingai.

Čia rasite viską: klasikinius Derby batus tiek iš paprastos tiek iš verstos odos, maksimaliai formalius juodus Oxford batus, įsispiriamus Loafer’ius, ar stilingus Monk Strap’us, o taip pat rudens žiemos sezono metu siūlomus aulinius batus. Dominuojanti ruda spalva leis visus batus nesunkiai priderinti prie bet kokios spalvos kostiumo ar kelnių.

Paprasčiausi, tačiau tikrai puikiai atrodantys ir kokybiškai pagaminti batų modeliai kainuoja nuo €199, o, jeigu norite prabangos ir išskirtinės kokybės, tuomet galite įsigyti Goodyear konstrukcijos batus iš Cordovan odos už kuriuos gali tekti pakloti iki €569.

Nesvarbu, kokią pinigų sumą išleisite, galite būti tikri, kad batai ne tik atrodys gerai, tačiau ir bus kokybiški.

Suitsupply batai

Aksesuarai

Suitsupply parduotuvėje taip pat galima įsigyti ir įvairių aksesuarų: akinių nuo saulės, diržų, sąsagų, fantazijų, kojinių, petnešų, šalikų bei įvairių kitų aprangos dalių. Kitaip tariant, visos papildomos detalės ir akcentai, kurie padės jums iki galo sukurti savo stilių.

Kaip ir visi drabužiai bei batai, taip iš aksesuarai yra kokybiški ir ir stilingi, todėl kiekvienas galės susirasti kažką, kas jam patinka.

Suitsupply aksesuarai

Kostiumų siuvimas (MTM) ir koregavimas

Suitsupply ne tik parduoda drabužius, batus ir aksesuarus, tačiau ir teikia kostiumų siuvimo ir taisymo paslaugas.

MTM (Made To Measuare) paslaugos dėka galima išsirinkti kostiumo medžiagą, modelį bei visus papildomus akcentus ir pasisiūdinti savo asmeninį, unikaliai atrodantį kostiumą.

MTM paslauga skiriama į dvi dalis: paprastesnių medžiagų ir modelių kostiumai yra priskiriami Mėlynai linijai ir kainuoja nuo  €399, o prabangesni, su didesniu kiekiu įvairių detalių ir akcentų priklauso Suit Up linijai ir kainuoja nuo €469.

Be abejo, jeigu kostiumą pirksite parduotuvėje, tai jam irgi bus galima atlikti korekcijas, kad jis jums kuo geriau tiktų. Šių korekcijų kainos priklauso nuo to, kas bus taisoma.

Reziumė

Apibendrinant galima pasakyti, kad Suitsupply yra, ko gero, pati geriausia kostiumų parduotuvė Lietuvoje. Bent vienas stilingas, gražus ir kokybiškas Suitsupply kostiumas tikrai turėtų atsidurti jūsų spintoje.

Taigi, jeigu artėja jūsų (o gal ir ne jūsų, o draugo ar brolio) vestuvės ar išleistuvės, tačiau dar neturite kostiumo, tuomet galite drąsiai keliauti į Suitsupply ir jį įsigyti. Esu beveik įsitikinęs, kad kartą čia pabuvoję, norėsite grįžti vėl ir vėl.

O gal Suitsupply kostiumą jūs jau turite ir jį vilkite eidami į darbą ar pasipuošiate per vestuves? Jeigu taip, tuomet būtinai pasidalinkite savo atsiliepimais komentarų sekcijoje!