Massimo Dutti

Massimo Dutti – modernus stilius miesto vyrui

Šią savaitę pažintis su žinomu ir Lietuvoje Ispanijos prekės ženklu Massimo Dutti – 30-ties metų sukaktį švenčianti kompanija, kurianti ir gaminanti vyriškus drabužius, batus ir aksesuarus, skirtus moderniems, stilingiems, miesto ritmu gyvenantiems vyrams.

Kompanija buvo įkurta 1985 metais ir pat 1992 metų gamino išskirtinai tik vyriškus drabužius. Massimo Dutti siūlomas drabužių, batų ir aksesuarų asortimentas yra labiausiai orientuotas į mieste gyvenančius vyrus ir moteris.

Taip pat svarbu paminėti, kad Massimo Dutti drabužiai (išskyrus striukes) yra siuvami iš natūralių medžiagų: vilnos, kašmyro, šilko, medvilnės ar lino, todėl siūlomas asortimentas yra ne tik stilingas, tačiau ir kokybiškas.

Pats kompanijos pavadinimas – Massimo Dutti – nėra dizainerio ar kito, su kompanija susijusio žmogaus, vardas ir pavardė, tai tiesiog prekės ženklo pavadinimas, kuris nors ir yra itališkas, tačiau pati kompanija yra visiškai ispaniška.

Šiuo metu Massimo Dutti turi apie 700 parduotuvių 70 pasaulio šalių. Lietuvoje Massimo Dutti parduotuvės yra Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Tikslesnes jų vietas galima peržiūrėti vyriškų drabužių ir batų žemėlapyje.

Taigi, ką gi galima surasti Massimo Dutti parduotuvėse Lietuvoje.

Paltai, striukės ir odinės striukės

Priklausomai nuo sezono, Massimo Dutti siūlo skirtingas vyriškas striukes – rudenį ir žiemą galima rinktis iš paltų, šiltų striukių ir lietpalčių, kai tuo tarpu vasarą siūlomos plonesnės, lengvesnės striukės.

Asortimente taip pat galima rasti įvairių odinių striukių, kurių pasiūla išlieka visų sezonų metu.

Visi siūlomi modeliai stilingi ir kokybiški. Galima rasti tiek klasikinių, tiek labiau tam sezonui madingų variantų.

Vienas iš įdomių ir naudingų dalykų yra tas, kad kai kurios Massimo Dutti striukės yra dvipusės. Be abejo, jos šiek tiek brangesnės, tačiau turėti dvi skirtingas striukes viename drabužyje kartais tikrai yra naudinga.

Massimo Duttii striuke, odinė striukė

Kostiumai

Nors Massimo Dutti kostiumų pasirinkimas ir nėra labai platus, tačiau visi turimi modeliai yra kokybiški, stilingi ir gražūs. Visuomet galima rasti populiariausių – mėlynų ir pilkų – spalvų kostiumus, o asortimentą visuomet paįvairina tą sezoną madingi raštai ar spalvos.

Kostiumai dažniausiai yra siuvami iš vilnos – sintetinės medžiagos nėra naudojamos.

Massimo Duttii kostiumas

Švarkai

Massimo Dutti švarkai nuobodumu tikrai nepasižymi. Asortimente galima rasti labai įvairių modelių, kurių beveik kiekvienas turi savitų detalių: vidinė liemenė, madinga spalva ar raštas.

Švarkams naudojamos natūralios medžiagos: rudens ir žiemos sezono metu vilna, o šiltuoju laikotarpiu siūlomi lengvesni švarkai ir medvilnės ir lino.

Massimo Dutti švarkas

Megztiniai

Massimo Dutti siūlo ypač gausų vyriškų megztinių pasirinkimą tiek spalvų, tiek modelių, tiek medžiagų prasme.

Rudens žiemos sezono metu asortimente galima rasti šiltų megztinių iš kašmyro ar paprastos vilnos, o pavasarį ir vasarą siūlomi medvilniniai ar lininiai megztiniai.

Siūlomi ne tik klasikiniai, tačiau ir sezono madas atitinkantys megztiniai, tad išsirinkti sau patinkantį drabužį galės tiek labiau konservatyvūs, tiek stilingesni vyrai.

Massimo Duttii megztinis

Marškiniai

Massimo Dutti siūlo tiek kasdienius, tiek labiau formalius marškinius. Beveik visi marškiniai yra slim-fit modelio, tad apsivilkus atrodys stilingai ir moderniai.

Kasdienių marškinių pasirinkimas stiliaus prasme yra labai platus – sezoninės spalvos, raštai, tekstūros ir įvairios kitos stiliaus detalės leis kiekvienam susirasti sau patinkančius marškinius.

Visi marškiniai yra siuvami iš kokybiškos itališkos medvilnės.

Massimo Duttii marškiniai

Kelnės

Massimo Dutti siūlomų kelnių pasirinkimas tai pat platus: nuo kasdienių džinsų iki formalių kostiuminių, nuo šviesių iki tamsių atspalvių, nuo visiškai lygių iki raštuotų. Kaip ir visiems kitiems drabužiams, taip ir kelnėms yra naudojamos natūralios medžiagos: vilna, medvilnė ar linas.

Dažniausiai kelnės yra siuvamos 2 modelių: slim fit (labiau siauresnės ties šlaunimis ir blauzdomis) ir casual fit (šiek tiek laisvesnio kirpimo). Kadangi kelnių stilių yra pakankamai įvairių, tai ir jų modeliai šiek tiek tarpusavyje skiriasi, todėl, jei vienos kelnės nelabai tiko, galima pabandyti pasimatuoti kitas ir galbūt pavyks surasti tokias, kurios tiks puikiai.

Massimo Duttii kelnės

Batai

Massimo Dutti batai analogų didžiosiose Lietuvos batų parduotuvėse suras sunkiai. O taip yra todėl, kad siūlomi modeliai yra iš ties stilingi ir madingi, todėl visi, kurie ieško kažko kitko, nei juodi, niekuo neišsiskiriantys batai, tikrai turėtų užsukti čia.

Čia galima surasti ir klasikinių ir konkrečiam sezonui skirtų batų. Pavyzdžiui, rudenį ir žiemą galima įsigyti stilingų vyriškų aulinių batų, o vasaros sezono metų kolekcija pasipildo lengvais, įsispiriamais batais.

Massimo Duttii batai

Aksesuarai

Massimo Dutti aksesuarų sekcija tikrai plati: fantazijos, kaklaraiščiai, diržai, laikrodžiai, kojinės, šalikai ir apyrankės. Kitaip tariant, visos nedidelės aprangos detalės, kurios leis sukurti papildomus stiliaus akcentus. Kaip ir drabužiai bei batai, visi siūlomi aksesuarai yra kokybiški ir stilingi.

Massimo Dutti aksesuarai

Reziumė

Tad tokia trumpa Massimo Dutti prekės ženklo apžvalga. Nors Lietuvoje asortimentas ir nėra toks platus, kokį galima surasti Massimo Dutti svetainėje, tačiau pagrindinius drabužius ir batus visuomet rasite sukabintus ant pakabų ar padėtus lentynose.

Iš tiesų, nors parduotuvės Lietuvoje palyginus su kitomis ir nėra didelės, tačiau apsirengti nuo galvos iki kojų iš jų siūlomo asortimento tikrai labai paprasta. Didžiausia problema, su kuria galite susidurti Massimo Dutti parduotuvėje, yra ta, jog apsipirkus gali būti sunkoka viską išsinešti.

O jūs ar esate ką nors įsigiję iš šios parduotuvės? Kokie yra jūsų įspūdžiai ir atsiliepimai apie Massimo Dutti prekės ženklą? Būtinai pasidalinkite savo nuomone komentaruose!