Kokybiški, vyriški klasikiniai drabužiai su įvairiomis stiliaus detalėmis, simbolizuojantys nerūpestingo Viduržemio jūros gyvenimo džiaugsmą ir Itališkos mados šarmą (Sprezzatura), su puikiu kainos ir kokybės santykiu? Tikrai taip – tai Gagliardi.

Gagliardi tiki, kad išskirtinės vertės ir kokybės siekimas yra tos vertybės, kurios daro klientus laimingus ir patenkintus, todėl visi jų gaminiai kuriami skiriant ypatingą dėmesį net ir mažiausioms detalėms, naudojamos aukštos kokybės medžiagos ir modernios siuvimo technologijos.

Unikalus Gagliardi prekės ženklo pozicionavimas – naujausių gamybos technologijų naudojimas, kuriant klasikinio stiliaus puikiai sukirptus drabužius – išskiria juos iš konkurentų ir leidžia pasiūlyti klientams išskirtinį kokybės ir vertės santykį.

Taigi, trumpa Gagliardi siūlomų drabužių, batų ir aksesuarų apžvalga.

Kostiumai

Gagliardi kostiumus galima išskirti į dvi grupes: sezoniniai, kurių asortimentas keičiasi kiekvieną pavasarį ir rudenį ir pagrindinė linija, kuria prekiaujama visus metus.

Pagrindinės linijos kostiumai yra siuvami juodų, rudų, pilkų ir mėlynų atspalvių, o sezoniniai – pagal to tuo metu madinga spalvas ir raštus.

Visi kostiumai yra su pilnu pamušalu (fully lined) ir yra siuvami naudojant  aukščiausios kokybės medžiagas, kurios gaminamos Italijoje arba kitose Europos šalyse.

Gagliardi kostiumai

Švarkai

Gagliardi švarkai, kaip ir kostiumai, taip pat yra skirstomi į sezoninę ir pagrindinę linijas. Priklausomai nuo sezono keičiasi ne tik švarkų spalva, tačiau ir modelis bei siuvimui naudojamas medžiagos. Vasaros metu naudojamas linas ir medvilnė, o šaltuoju periodu – vilna, todėl medžiagų ir spalvų gausa leis kiekvienam susirasti jam patinkantį švarką.

Švarkai yra siuvami dviejų modelių: slim fit ir klasikinio.

Slim fit švarkai yra labiau įliemenuoti, mažiau kietintais bei minkštesniais pečiais ir su pusiniu pamušalu, kas leidžia juos vilkėti tiek ant marškinių, tiek ant megztinio.

Klasikinis modelis yra mažiau liemenuotas bei pilnai kietintais pečiais. Klasikinis modelis taip pat yra su pilnu pamušalu ir šiek tiek ilgesnis, nei slim fit švarkas.

Gagliardi švarkai

Kelnės

Gagliardi kelnių spektras taip pat labai platus tiek spalvų, tiek medžiagų tiek raštų prasme.

Pagrindinės linijos siuvamose kelnėse vyrauja pilki ir mėlyni atspalviai ir jos pardavinėjamos ištisus metus. Sezoninėje linijoje rudenį vyrauja raudona, žalia ir ruda spalva, o vasaros metu – šviesesnės spalvos.

Vasaros sezono metu kelnės siuvamos iš lino ir medvilnės, o rudens/žiemos sezono metu naudojama vilna. Pati kelnių medžiaga yra audžiama įvairiais būdais: velvetas, herringbone, birdseye, puppytooth ir kiti.

Kelnės siuvamos su daliniu pamušalu, kuris yra tik iki kelių, kas suteikia joms daugiau komforto ir manevringumo.

Gagliardi kelnės

Marškiniai

Gagliardi marškiniai yra dviejų linijų: weekend ir city.

Weekend linijos marškiniai yra laisvesnio modelio ir skirti vilkėti mažiau formalioje aplinkoje. Jie yra siuvami su button-down apykale. Spalvos varijuoja priklausomai nuo sezono: rudenį tamsesnės, o vasarą – šviesesnės. Marškiniai siuvami ir ilgomis (su sagomis ir sąsagomis) ir trumpomis rankovėmis.

City linijos marškiniai yra labiau įliemenuoti ir skirti vilkėti su formalia apranga: kostiumu ar kelnėmis ir švarku. Šie marškiniai yra siuvami Slim Fit (labiau liemenuotas) ir Tailored Fit (mažiau liemenuotas) modelių. Svarbu paminėti, kad Gagliardi Slim fit marškiniai tikrai tokie ir yra – priglundantys prie kūno ir neturintys medžiagos pertekliaus ties liemeniu.

Dalis city linijos marškinių taip pat yra siuvami pagal Non Iron technologiją, kurios dėka išskalbtus marškinius galima išlyginti per 2 minutes, o juos vilkint visą dieną jie beveik nesusiraukšlėja.

Visi marškiniai yra siuvami tik iš medvilnės, o daliai city linijos marškinių yra naudojama ypač aukštos kokybės Sea Island medvilnė.

Gagliardi marškiniai

Megztiniai

Gagliardi siūlo įvairių stilių, raštų ir spalvų megztinius ir megztas liemenes pasiūtus iš vilnos, medvilnės ar kašmyro. Spalvų gausa ir stilių įvairovė tikrai leis kiekvienam išsirinkti sau patinkantį megztinį ar liemenę. Be abejonės, kiekvieno iš jų siuvimui yra naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos.

Gagliardi megztiniai

Batai

Gagliardi batų gama gal ir nėra plati, tačiau joje galima rasti visus pagrindinius batų modelius: rudus ir juodus derby batus, kuriuos galima avėti su labiau formalia apranga, ar verstos odos brogue batus, kuriuos galima derinti ir su džinsais ir su kelnėmis.

Gagliardi batai

Kojinės, diržai, šalikai, kaklaraiščiai ir kiti aksesuarai

Be drabužių ir batų, Gagliardi taip pat siūlo įvairių aksesuarų: vyriškų kojinių, diržų, šalikų, kaklaraiščių, peteliškių, fantazijų ir marškinių sąsagų.

Kaklaraiščių ir fantazijų asortimentas keičiasi kiekvieną sezoną. Šiltuoju periodu siuvimui naudojamas šilkas ir medvilnė, o rudens žiemos kolekcijoje galima rasti ir iš vilnos pasiūtų kaklaraiščių ar fantazijų.

Gagliardi kaklaraiščiai šalikai fantazijos

Reziumė

Nors Gagliardi prekės ženklas Lietuvoje ir nėra žinomas, tačiau tai nereiškia, kad jis prastas. Priešingai – šis prekės ženklas išsiskiria savo gaminamų drabužių kokybe, stiliumi ir kaina, kuri yra tikrai labai konkurencinga, palyginus su kitais prekių ženklais.

Gagliardi drabužius, batus ir aksesuarus galima užsisakyti iš jų elektroninės parduotuvės www.gagliardi.eu. Pristatymas į Lietuvą yra visiškai nemokamas, nepriklausomai nuo to, kiek drabužių ar batų užsakinėsite. O jeigu kils klausimų, klientų aptarnavimo specialistai visuomet operatyviai ir išsamiai į juos atsakys.

Dar geresnė žinia yra tai, kad galima gauti 10% Gagliardi nuolaidą bet kuriems drabužiams, batams ar aksesuarams!