Meermin – tamsiai rudi batai

Meermin tamsiai rudi batai

Tamsiai rudų batų ieškojau labai ilgai ir atkakliai. Ko gero, todėl, kad kaip ir visiems kitiems savo turimiems batams, kėliau labai aukštus reikalavimus. Bet kuri pora, kuri neatitikdavo bent vieno iš jų iš karto būdavo nurašoma.

Taigi, kokie gi buvo reikalavimai:

  • Gražūs – na, čia, žinoma, kiekvienam savo, bet šiuo atveju ieškojau solidžiai ir elegantiškai atrodančių batų.
  • Kokybiški – tokie, kad tarnautų bent jau penkerius metus. Žinoma, su sąlygą, kad jie bus tvarkingai prižiūrimi.
  • Guminiu padu – kadangi batus planuoju avėti rudens ir žiemos sezono metu, tai, suprantama, kad odiniai padai braidžioti po balas ir klampoti po sniegą nebūtų pats geriausias sprendimas.
  • Tamsiai rudos spalvos – reikalavimas nors ir paprastas, tačiau Lietuvoje esančioje parduotuvėse, kurios prikrautos juodų batų, sunkiai įgyvendinamas.
  • Vidutiniškai brangūs – suprantama, kad geri batai gerai ir kainuoja, tačiau nesinorėjo parduoti savo inksto, kad galėčiau juos įsigyti. Maksimali kaina, kurią buvau sau nusistatęs buvo 180 EUR.
  • Universalūs – norėjau įsigyti tokią porą, kurią galėčiau avėti ir su džinsais ir su kostiumu.

Aš suprantu, kad ne visi taip skrupulingai renkasi batus, tačiau, kuomet biudžetas nėra beribis, norisi įsigyti maksimalios vertės prekę. Pirkdamas batus visuomet galvoju apie tai, kad norėčiau juos avėti bent jau trejus metus. O, jeigu renkuosi klasikinius modelius, tai šis skaičius paauga iki penkerių. Beje, tai nėra labai jau dideli skaičiai, kadangi kokybiškai pagamintus ir prižiūrimus batus galima avėti ir dešimt ar penkiolika metų.

Ok, keliaujam toliau. Akivaizdu, kad pagal mano reikalavimus, Lietuvoje esančiose parduotuvėse surasti tokius batus, kurie atitiktų visus mano iškeltus kriterijus yra beveik misija neįmanoma. Tiesa, Seva The Gentleman parduotuvėje radau tikrai puikių Loake batų, tačiau, deja, man jie buvo kiek platoki. Beje, labai nekantriai laukiu naujos kolekcijos spalio viduryje.

Taigi, sekantis žingsnis buvo pabandyti surasti internete tai, kas atitiktų mano iškeltus reikalavimus. Tiesą sakant, labai ilgai ieškoti nereikėjo – beveik iš karto pastebėjau ypač dažnai minimą Meermin prekės ženklo iš Ispanijos pavadinimą, kuris prekiauja rankų darbo batais. Taigi, nukeliavau į jų svetainę ir beveik iš karto radau tai, ko ieškojau. Ir iš karto užsimaniau dar kokiu penkių porų batų iš jų.

Taigi, išsirinkau ir nuspirkau štai šiuos tamsiai rudus full brogue derby batus. Su pristatymų į Lietuvą visas pirkinys kainavo apie 180 EUR ir keliavo apie 10 dienų. Tiesa, teko apie 2 savaites palaukti, kol batai bus paruošti išsiuntimui. Na, tai nėra labai nuostabu, kadangi batai gaminami rankomis ir natūralu, kad pats procesas šiek tiek užtrunka.

Meermin tamsiai rudi batai

Be abejo, išpakavimo procesas buvo pats smagiausias. Tiesą sakant, brangesnių batų nesu niekada pirkęs. O, kadangi pirkau internetu, tai buvo neaišku, ar batai man apskritai tiks. Žinoma, gerai yra tai, kad mano pėdos yra mažai pretenzingos ir beveik visi batai joms tinka.

Taigi, pėdos nepavedė ir šį kartą ir batas puikiai tiko. Gal kiek spaudė iš viršaus oda ties pirštų galais, tačiau tai buvo vienintelis nepatogumas, kuris, pavaikščiojus su batais visą diena, dingo, kadangi oda šiek tiek prasitampė.

Patys batai taip pat atrodė puikiai. Tiesą sakant, dar geriau nei nuotraukoje. Sunkus, tvirti, tačiau turintys elegantišką formą jie gali būti avimi tiek prie džinsų, tiek prie kostiumo, o dvigubas guminis padas puikiai pasitarnaus lietingomis rudens dienomis ar snieguotos žiemos rytą, keliaujant iki automobilio.

Taigi, rugsėjo mėnesio pirkinys – tamsiai rudi Meermin batai – gauna iš manęs aukščiausius įvertinimus. Tai tikrai puikūs batai iš Ispanijos, kurie savo kainos ir kokybės santykių užima vienas pirmaujančių vietų pasaulyje.