Loake Aldwych – rudi oksford batai

loake aldwych rudi oksford stiliaus batai

Tamsiai rudos spalvos, kokybiški Oksfordo modelio batai yra tikrai sunkiai surandama prekė Lietuvoje. Viena iš nedaugelio vietų, kurioje jų galima įsigyti, yra angliškų Loake batų parduotuvė Vilniuje. Būtent čia galima rasti tikrai gerų ir, palyginus, su analogais, pakankamai nebrangių batų.

Būtent čia ir prasidėjo mano batų paieškos, kadangi čia jų pasirinkimas yra tikrai didelis. Ypač gerai yra tai, jog čia galima surasti batų, kurie yra gaminami ant skirtingų kurpalių. Tai reiškia, kad įvairių formų pėdų savininkai gali surasti sau tinkančia porą. Taigi, net ir platesnes pėdas turintys vyrai čia sau kažką tikrai suras.

Na, maniškė pėda tikrai nėra plati, o, galbūt, kaip tik priešingai – pakankamai siaura, todėl man, dažniausiai, nebūna problemos surasti tinkančią batų porą. Visgi, netgi turint tokią nekaprizingą pėdą, surasti gražius ir kokybiškus batus yra tikrai labai sunku, todėl buvau maloniai nustebintas, kuomet suradau Loake Aldwych modelį. Jis ne tik puikiai atrodo, tačiau ir yra pagamintas iš kokybiškos odos. Ir, žinoma, puikiai tiko mano pėdai.

Loake Aldwych

Viena iš detalių, į kurią reikia atkreipti dėmesį matuojantis Oxford tipo batus, yra jų suvarstymas. Šie batai yra uždaro varstymo, todėl, juos suvarsčius, tarp raištelių neturėtų likti jokio arba tik labai mažas tarpelis. Kaip galima matyti iš žemiau esančios nuotraukos, maniškiai susivarstė idealiai.

Loake batai suvarstymas

Patogumo taip pat nepamiršau. Nelabai koks malonumas, jei keletą valandų avimi batai pradės trinti ar spausti. Taigi, atlikau paprastą testą – apsiaviau juos pirmą kartą ir pabandžiau su jais išbūti visą dieną – nuo ryto iki vakaro. Ir ką jūs manote – pėdai visiškai nieko nenutiko. Batai nenutrynė, nenuspaudė ir nesukėlė jokio diskomforto vaikštant, stovinėt ar sėdint. Dėl šios priežasties pliusą iš manęs jie gauna ir čia.

Na, o dabar svarbiausias dalykas – kaina. Taip, šie batai kainuoja EUR 290, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo, kaip didžiulė pinigų suma. Tačiau reikia nepamiršti, kad tokios kokybės batai gali būti avimi 10, 15 ar net 20 metų, jei jie bus gerai prižiūrimi. Vienintelis dalykas, kuriuos reikės pasirūpinti, tai padas – jį reikės pakeisti nauju. Tačiau šią paslauga Loake kompanija taip pat teikia, todėl tai nebus problema. Ypač gerai yra tai, kad įsigijus batus odiniu padu, kuris gerokai greičiau dyla, jį galima pakeisti guminiu, tokiu būdu dar labiau prailginant bato pado tarnavimo laiką.

Taigi, Loake Aldwych – kokybiški, stilingi ir patogūs batai. Taip, jie kainuoja nemažai, tačiau į tuos pinigus reikėtų žiūrėti kaip į ilgalaikę investiciją, kuri ilgai tarnaus ir visuomet išliks stilinga.