Stitch – vyriški odiniai aksesuarai iš Klaipėdos

Stitch Leather Goods odinė tamsiai ruda vyriška piniginė
Stitch Leather Goods

Su Mindaugu susipažinome visiškai atsitiktinai – jis, tiesiog, išgirdo radijo stoties Gold FM laidą, kurioje kalbėjau apie vyrų stilių. Mindaugui patiko tai, ką aš kalbėjau, todėl jis pasiūlė man išbandyti jo kuriamos odinius aksesuarus ir trumpai juos apžvelgti. Aš, žinoma, sutikau, kadangi nagingi lietuviai, kuriantys kokybiškus produktus vyrams, man visuomet yra įdomus ir apie juos tikrai verta parašyti.

Pirmiausia, apie tai, kuo Mindaugas užsiima. Jis gamina vyriškus odinius aksesuarus: pinigines, kelioninius aksesuarus, telefonų ir planšečių dėklus, raktų dėtuvės ir kitus odos dirbinius, skirtus vyrams. Visus jo kuriamus aksesuarus galima peržiūrėti Stitch Leather Goods svetainėje. Nors vyriškų odinių aksesuarų yra tikrai nemažai, juos visus jungia tos pačios savybės – kokybiškos medžiagos ir rankų darbas. Pavyzdžiui, odas, Mindaugas importuoja iš Anglijos, lininius siūlus, kuriais yra siuvami jo odiniai dirbiniai, iš Prancūzijos, o nemaža dalis įrankių yra pagaminti JAV ar Europoje. Žinoma, viską galima įsigyti vienoje vietoje, tačiau tik kruopščiai atrinkti tiekėjai gali užtikrinti aukštą medžiagų ir galutinio produkto kokybę.

Stitch Leather Gods naudojami įrankiai

Tačiau pamatyti viską nuotraukose yra viena, o paliesti ir išbandyti pačiam – visai kitą. Taigi, užsisakiau iš Mindaugo ploną, migdolų spalvos kortelių laikiklį. Kaip tik tokios spalvos, kurios mano arsenale trūko, nes tamsiai rudą ir juodą jau turėjau įsigijęs iš kitur, todėl šviesesnio rudo atspalvio piniginė būtų puikus papildymas artėjančios vasaros proga. Mindaugas pasiūlė dar ant mano pasirinktos paslaugos įspausti ir inicialus – nemokama paslauga, kurią jis teikia visiems, įsigyjantiems jo odos dirbinius. Atsisakyti, tiesiog, negalėjau, nes visuomet smagiau turėti ir matyti, kad kažkas buvo sukurta būtent tau.

Taigi, sutarėme su Mindaugu visas kortelių dėklo išvaizdos detales ir pradėjau kantriai laukti paštininkės, kuri vieną dieną turėjo atkeliauti su nedideliu siuntiniu, skirtu būtent man. Piniginės ar kito odinio aksesuaro pagaminimas įprastai trunka apie 1-2 savaites, kas yra tikrai labai normali trukmė, kadangi kiekvienas užsakymas yra kuriamas rankomis ir neretai būna su užsakovo inicialais.

Maždaug po 10 dienų nuo susirašymo su Mindaugo dienos kortelių įdėklas jau buvo mano rankose ir pagaliau galėjau jį paliesti savo rankomis.

Stitch Leather Goods migdolo spalvos kortelių dėklas priekis

Stitch Leather Goods migdolo spalvos kortelių dėklas nugara

Pirmiausia, kas krito į akis, tai stora ir tvirta oda ir tai, kad visas kortelių dėklas yra padarytas tik iš jos. Parduotuvėse perkant panašaus tipo pinigines neretai būna naudojamos tik plonos odinės juostelės, kuriomis yra uždengiama piniginės išorinė dalis, o viduje naudojamos visai kitos medžiagos. Šiuo atveju visas kortelių dėklas yra pagamintas iš natūralios odos, todėl laikant jį rankoje yra jaučiama forma ir svoris, kas suteikia piniginei solidumo ir vyriškumo.

Kitas puikiai atrodantis dalykas yra rankų darbo apsiuvimai. Naudojant storą, lininį siūlą piniginės šonai yra apsiuvami, naudojant dvi adatas. Mindaugas minėjo, jog šis būdas yra naudojamas jau daugelį metų ir, nors jį gali pakeisti mašinos, tačiau jomis sukurtos siūlės nebus tokios tvirtos ir neatrodys taip išskirtinai. Man šios siūlės primena tas, kurios matosi Goodyear konstrukcijos batuose, todėl jas iš karto sieju su kokybe ir kruopščiu darbu.

Stitch Leather Goods siuvimas dvejomis adatomis

Mano užsakyto kortelių dėklo, kaip ir visų kitų Stitch Leather Goods aksesuarų dizainas yra minimalistinis – čia yra tik tos dalys, kurių reikia, todėl šie aksesuarai puikiai tiks vyrams, vertinantiems kokybę ir paprastumą. Šiek tiek grubesnis dizainas idealiai tinka derinimui kartu su kokybiškais džinsais, nes tiek vieni, tiek kiti, laikui bėgant, apsitrins ir įgaus tik jiems vieniems būdingus nutrynimus, įbrėžimus ar kitus akcentus, padarančius juos išskirtiniais.

Galutinis sprendimas – tikrai rekomenduoju. Ypač tiems, kuriems patinka solidūs, kokybiški ir unikalūs vyriški aksesuarai, turintys puikų kainos ir kokybės santykį. Manau, kad įsigyti unikalią, būtent jums sukurtą piniginę ar dėklą už tokią kainą, kuri yra tik šiek tiek didesnė už parduotuvėse siūlomų analogų, yra tikrai geras sprendimas.

Stitch Leather Goods vyriškas odines pinigines, įdėklus ir kitus aksesuarus rasite www.stitchleathergoods.com