Knyga „Idealiai tinkantis kostiumas“

Knyga „Idealiai tinkantis kostiumas“

55 pagal 4 pirkėjų įvertinimus
(4 pirkėjų atsiliepimai)

12,00

Visos knygos parduodamos su autoriaus parašu.

Apranga itin svarbi sėkmingam vyrui, kuris įveikdamas kasdienius iššūkius turi jaustis patogiai, o atrodyti – nepriekaištingai. Vis dėlto bandant išsirinkti tinkančius marškinius ar batus lengva sutrikti dėl prekių gausos, o tinkamo kostiumo paieškos gali tapti tikru išbandymu.

Šioje knygoje surašytos svarbiausias taisykles ir principus, kurie padės nepaklysti vyrų stiliaus labirintuose. Pateikta informacija ir daugybė iliustracijų pravers tiek ieškantiems kostiumo ypatingai progai, tiek norintiems solidžiai atrodyti kiekvieną dieną.

Knyga padalinta į dvi dalis:

 • Pirmoji skirta bendram supratimui apie stilių ir aprangą. Čia rasite patarimų ir pavyzdžių, kaip rengtis pagal savo kūno sudėjimą, kokie yra pagrindiniai aprangos kodai, kokius drabužius rekomenduojama turėti spintoje ir kaip viską suderinti.
 • Antroje dalyje aprašomi drabužių ir batų ypatumai, derinimo subtilybės ir patariama, kaip juos dėvėti ir prižiūrėti. Taip pat pateikta ir įvairių aprangos derinių, kuriuos galėsite susikurti patys iš tam tikro tipo drabužių.

4 atsiliepimai apie Knyga „Idealiai tinkantis kostiumas“

 1. 5 iš 5

  :

  Puiki ir atsakingai parašyta knyga, kurią galima pavadinti ir vyro stiliaus enciklopedija. Daug praktiškų patarimų perskaičius lieka galvoje, nes viskas parašyta labai suprantama ir žmogiška kalba. Šalutinis efektas – perskaitęs supranti, kad klasikiniai rūbai iš tikrųjų yra labai cool, nors taip jau seniai nebegalvojai 🙂

 2. 5 iš 5

  :

  Jei neturi supratimo apie vyriškos aprangos stilių, kas tas stilius aplamai, ši knyga yra būtent tau! Rasi gerų ir įdomių pavyzdžių kaip derinti aprangą nuo galvos iki kojų! Tikrai rekomenduoju! Ačiū autoriui už pasidalintas žinias ir patarimus.

 3. 5 iš 5

  :

  Ši knyga verta kiekvieno cento. Joje autorius nuosekliai dalinasi savo sukaupta informacija ir patirtimi vyriškos aprangos kontekste. Pradedant nuo spalvų derinimo, baigiant stiliais ir aprangos etiketu.
  Rekomenduoju perskaityti kiekvienam save gerbiančiam vyrui.

 4. 5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Man ši knyga buvo atradimas. Tai lyg vadovas, žinynas, kur randi tiek įdomios ir naudingos informacijos. Nors dovanojau ją sūnui, bet labai dažnai, knygą vartančią randu savo dukrą… ačiū autoriui, kad savo žiniomis dalinasi su visais ir daro mus gražesnius

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *